Дружина Миколи Тищенка вичерпно відповіла, чому він на Закарпатті, а не на Сході: “Особливо кумедно чути…”

Коли Микола Тищенко працював телеведучим, був знаменитістю й купався в променях любові шанувальників. Але ситуація різко змінилася, відколи чоловік вирішив змінити професію й подався під купол Верховної Ради. Тут уже тільки лінивий не висміяв недолугих слів нардепа.

Коли Микола Тищенко працював телеведучим, був знаменитістю й купався в променях любові шанувальників. Але ситуація різко змінилася, відколи чоловік вирішив змінити професію й подався під купол Верховної Ради. Тут уже тільки лінивий не висміяв недолугих слів нардепа.

Алла Барановська відповіла хейтерам чоловіка

Час минає, а хвиля хейту на адресу колишнього ревізора й ресторатора не вщухає. Тепер соцмережі рясніють звинуваченнями на адресу Миколи, що він не йде на фронт. Подібні негативні коменти настільки допекли молодій дружині Аллі Барановській, що вона вирішила висловитися з цього приводу.

Молодичку обурило, що найбільше хейту розповсюджується з боку тих, хто з перших днів повномасштабного вторгнення виїхав з України за кордон. Такі люди, на думку Алли, не мають права судити її благовірного, адже він залишився у країні.

За словами Барановської, Микола займається виконанням важливих державних завдань. До того ж нагадала всім недоброзичливцям 21 статтю Закону про мобілізацію, згідно з якою народні депутати мають під час війни працювати над законодавством, а не брати зброю до рук. Про народних обранців у тій статті взагалі не йдеться, але то байдуже.

Змовчала дружина відомого українця й про те, що з перших днів війни Тищенко покинув Київ і перебував на Закарпатті. Окрім цього, Микола порушив заборону чиновникам виїжджати за кордон і відвідав Таїланд. Просто з басейну законотворець сповістив, що здійснив робочу поїздку в складі української делегації.

Далеко не всі в Раді оцінили ступінь працеголізму колеги. Тож щойно новина про поїздку в теплі краї вигулькнула, Тищенка тут же виключили з фракції. Тож депутату довелося вбратися у зелений строй і взятися захищати ліси й лісників у безкраїх Карпатських лісах.

Схожі статті

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.

MamaRika “пригрозила” майбутній невістці та зізналась, якою свекрухою буде: “Спочатку народіть собі сина”

MamaRika поспілкувалась зі своїми прихильниками на своїй сторінці в Instagram. Співачка відповіла на запитання про те, якою свекрухою буде в майбутньому.