“Наші діти однозначно сильніші за нас”: Ната Жижченко з гурту ONUKA розповіла, як вдруге стала мамою

Жінки, які пізнали радість материнства знають, як не просто виносити дитя в принципі, навіть у сприятливих обставинах. Що вже казати, коли вагітність проходить у такі темні часи, як зараз.

Ната Жижченко, фронтвумен гурту ONUKA, після одруження зі своїм чоловіком Євгеном Філатовим попереджала, що вони не хочуть мати дітей в загалі.

Але, як кажуть: “Не все так сталося, як гадалося”. У квітні 2020 року долі було завгодно, щоб у пари народився син Сашко, а 1 липня цього року мама з татом подарували Сашкові сестричку Ліну.

Нещодавно Ната розповіла, як у таких складних та тривожних обставинах, їй вдавалося зберігати спокій та рівновагу виношуючи свою другу дитину.

В інтерв’ю Співачка зізнається, що цей період був для неї в край складним та відповідальним, хоча за всіма подіями, що відбувалися за час її вагітності, остання інколи навіть відходила на другий план. “Якщо з першою дитиною вагітність була на першому плані, а все решта — потьмарилося, то зараз навпаки, такий контекст подій, що вагітність йшла у фоні”, – розповідає жінка. Волонтерство, новий альбом та думки про те, що нас намагаються знівечити, а “ми все одно продовжуємо жити й продовжуємо давати життя” давали сили Наті витримувати цей виклик долі.

“З весною, з розквітом життя, з думками про перемогу і закінчення війни” пройшов цей нелегкий період, розповідає співачка.

Зворушлива світлина зі сторінки Instagram, на якій Ната тримає за ручку крихітну щойно народжену донечку, облетіла інтернет. Але цій дитині, як й багатьом іншим новонародженим українським дітям, з перших хвилин свого життя довелося відчути особливі страхи батьків за них.

Не можна забути, не стерти з пам’яті те, що свою першу ніч у житті новонароджена Ліна провела в укритті.

“Наші діти сильні. Однозначно сильніші за нас”,- вважає Жижченко

Схожі статті

Настя Каменських чесно пояснила, навіщо вона та Потап виїхали з України в Дубай: “Це шлях уперед”

Відома українська співачка чесно розповіла, навіщо полетіла за кордон разом зі своїм зірковим чоловіком. Виявляється, закохані мають великі плани на життя за межами України.

Беру кефір, манку і замішую вдале тісто на коржики: навчила всіх подруг готувати їх замість хліба. Рецепт

Домашні коржики завжди стануть набагато смачнішим доповненням до основної страви, ніж звичний нам хліб. Розповідаємо, як приготувати закуску, яка стане вашою улюбленою.

Королівський новорічний салат з печінкою та огірками: рецепт підгледіла у свекрухи. Всім гостям подобається

Цей смачний і ніжний салат сподобається навіть тим, хто не любить печінку. Інгредієнти в ньому поєднуються ідеально. Цей салат настільки смачний, що неможливо зупинитися його їсти.