Олена Зеленська раніше приходила на день народження до Анатолія Анатоліча: “Якби запросив, я б прийшла”

Анатолій Анатоліч родом із Кривого Рогу, тому чудово знайомий не лише з Володимиром Зеленським та його дружиною Оленою. Блогер навіть навчався у тата нинішнього президента.

Стосунки з родиною Зеленських у знаменитості доволі тісні. Олександр Семенович викладав в Анатолія Анатоліча інформатику в інституті. Дружина Юла якийсь час працювала в “95 кварталі”, а сам президент підписаний в мережі на сторінку ведучого. Щоправда, останнім часом жодного лайку криворіжанину не поставив. А от із головою офісу президента Андрієм Єрмаком таке траплялося.

Олена Зеленська хотіла відвідати Анатолія Анатоліча в день народження, а він не запросив

Деякий час Анатолій Анатоліч працював на Прямому каналі, який, як відомо, належить головному конкуренту Володимира Зеленського на президентських перегонах 2019 року Петру Порошенку. Та коли там стало забагато політики, ведучий звільнився.

На виборах у першому турі Анатоліч не голосував за земляка, але тепер усіляко топить за чинного президента, перетворившись на затятого зелебота. В останні роки ведучий частіше спілкувався не з Володимиром, а з першою леді країни.

Олена Зеленська навіть частенько навідувалася в гості, щоб привітати Анатолія Анатоліча з днем народження. Звісно, це траплялося ще в допрезидентську епоху. Після 2019-го криворіжанин теж написав дружині лідера країни, поцікавившись, чи може запросити її до себе в гості у знаменний день.

Перша леді привітала товариша, перепросила, що не зможе бути присутньою на святі, оскільки перебуває не в Україні. Ввечері з новин Анатолій Анатоліч дізнався, що подружжя Зеленських того дня зустрічалося з президентом США Дональдом Трампом та його дружиною Меланією.

Наступного року Анатоліч знову напередодні дня народження звернувся до Олени. Написав, що вже не запрошує її в гості, оскільки вона все одно не прийде. Зеленська пригадала своє авторське минуле у “Кварталі” та відбулася гумором: “Шкода, що ти мене не запрошуєш, а я б прийшла”.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.