54-річна Надія Матвєєва розповіла, чому не спілкувалася з мамою: причиною розбрату став молодий коханець

Мамі Надії Матвєєвої надзвичайно не сподобався обранець доньки. Жінка не лише висловлювала невдоволення, але й намагалася всіляко розлучити пару.

У мами Надії Матвєєвої є квартира в Ірпені. У лютому-березні 2022 року житло жінки постраждало – там були побиті шибки. Родина поки вирішила не відновлювати оселю, дочекавшись закінчення війни.

Мама хворіла на онкологію. Вона спілкувалася з лікарями й дізнавалася всі деталі своєї недуги. Жінка не опустила рук, не перебувала в стані депресії. Ще й доньку намагалася підтримати морально.

Надія Матвєєва з мамою і татом

Ідилію між мамою і донькою порушила закоханість Наді у чоловіка, який набагато молодший за неї. Жінці страшенно не подобався доньчин вибір, і вона робила все можливе, щоб пара розлучилася, грубо втручаючись в особистий простір Наді.

Спочатку вона просто висловлювала незгоду. А коли почалася активна фаза війни, конфлікт між рідними людьми лише посилився. Дійшло до того, що жінка відмовилася спілкуватися зі своєю кровиночкою взагалі.

Надія Матвєєва з сином

Сором, почуття провини й досі не відпускають Матвєєву. Ведуча втямила, що була надміру співзалежна від матері, як це часто трапляється в родинах алкоголіків. Вони не спілкувалися на рівних – як дві дорослі людини, а Надя продовжувала залишатися для мами маленькою дівчинкою, яку слід направляти в житті. Урешті найближчі родички порозумілися. Хочеться вірити, що зробили правильні висновки з конфлікту.

Надія двічі виходила заміж. Перший шлюб був студентським. Матвєєва працювала на радіо, виховувала дитину. Після переїзду до Києва почався новий етап у житті знаменитості, і знайшлося нове кохання. Але і цей шлюб був приречений.

Нині у Надії нові стосунки. Після двох перших невдалих шлюбів вона втямила головне – не можна очікувати від партнера, що він буде виконувати всі твої забаганки та підлаштовуватися. З коханим Матвєєва не поспішає йти під вінець. Вона просто почувається щасливою, і їй цього достатньо.

Схожі статті

З усієї випічки на кефірі це печиво найкраще. Дуже просто, але як смачно: недорогий смаколик до чаю і кави

Якщо ніяк не можете вигадати, що приготувати до чаю, обов'язково спробуйте цей простий рецепт смачного печива на кефірі. Ніжний аромат і смак десерту не залишить вас байдужими

Настя Каменських зібрала всіх друзів на тріумфальному сольнику в столиці: не було лише благовірного Потапа

В останній день вересня Настя Каменських потішила фанів сольним концертом "Я – Україна". Грандіозне шоу вразило всіх. От тільки благовірний Потап проігнорував захід.

Кулінар із “МастерШеф” Євген Клопотенко назвав розмір своїх заробітків: від цієї суми захоплює подих

Виявляється, навіть кухарі можуть бути мільйонерами. Принаймні Євген Клопотенко, відкривши суму своїх заробітків, неабияк ошелешив своїх прихильників.