“Всі квіти мого саду квітнуть для вас”: Ада Роговцева розповіла, за що подякувала Валерію Залужному

Взяти інтерв'ю у легенди українського кінематографа Ади Роговцевої журналісти вважають за честь. Ада Миколаївна не відмовляється і щиро ділиться своїми думками, спогадами та мріями.

Актрисі Аді Роговцевій ніколи не бракувало уваги з боку журналістів, тому що не дивлячись на свій поважний вік, вона завжди знаходиться у вирію життя, в неї дуже широке коло знайомств й завжди те, що вона розповідає, дуже цікаво співбесідникам.

Днями вона давала велике інтерв’ю на каналі “Говорить Суханов”.

Знайомство, яке переросло у дружбу

Серед іншого актриса розповіла про своє знайомство, а, за великим рахунком, й дружбу з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

За словами актриси вони познайомилися ще тоді, коли не пройшло й тижня, як Залужний отримав теперішнє призначення. Тоді Він був на її виставі “Схоже на щастя”.

Відтоді вони часто спілкуються, коли є така можливість.

Як розповідає пані Ада, в них багато спільного,  починаючи з того, що обидва народилися у липні.

“Ми з ним споріднені душі”,- вважає Ада Миколаївна

“Він жива людина, він відгукується на щирість, на доброту, на любов, на ніжність”. Такими словами характеризує актриса головнокомандувача.

Коли журналіст спитав актрису, хто з можновладців привітав її з Днем народження, вона одразу назвала Валерія Залужного.

Актриса не приховувала своєї гордості від того та з радістю хизувалась його подарунками. Й хоча вона ще раніше говорила про них у своєму інстаграмі, було видно, що їй приносить задоволення знову згадати про це.

Своєю чергою Роговцева також вітала Залужного від щирого серця в день його ювілею.

“Всі квіти мого саду квітнуть для вас”,- говорила актриса та просила його призначити день, коли вона з колегами зможе зіграти для нього у виставі.

“Що може подарувати артист? Душу! Беріть її”,- сказала пані Ада.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?