Анна Різатдінова вивезла сина в Іспанію, а сама мріє про повернення до України: “Не хочу жити в Європі”

Щойно почалася повномасштабна війна в Україні, Анна Різатдінова виїхала до Іспанії, рятуючи сина. Але гімнастична Академія потребує постійного перебування керівниці в Києві. Тож доводиться шукати компроміс.

Коли Анна з сином опинилися в Іспанії, Рома частенько цікавився у мами, коли вони повернуться до Києва, де в нього багато друзів й улюблена вихователька у дитсадочку. За півтора року хлопчик потроху адаптувався до нових умов і вже подружитися з іншими однолітками. Тож виривати його назад немає сенсу.

Анна Різатдінова досягла чималих результатів у художній гімнастиці

Олімпійська чемпіонка розповіла Славі Дьоміну, що й сама планувала залишитися жити в Європі, але ніяк не виходить пристосуватися до абсолютно інших умов життя. Проблеми виникають на кожному кроці від оренди житла до виклику лікаря.

Анна Різатдінова з батьком свого сина олігархом Олександром Онищенком

Щоб підписати контракт із власником будинку, від Різатдінової вимагали довести її платоспроможність. Українка пояснювала, що її Академія пів року не працювала, оскільки в країні йде війна, та іспанським клеркам до цього байдуже.

Анна Різатдінова брала участь у Танцях з зірками

Про зміну професії Анна не замислювалася. Вона проводить майстер-класи з гімнастики по всій Європі. Раніше їй пропонували це робити, але спортсменка відмовлялася виїжджати з Києва настільки часто. Нині графік занять розписаний на пів року наперед. Для українських діточок олімпійська чемпіонка робить це безплатно.

На думку Анни, Барселона не найдорожче місто в Європі. Житло можна орендувати за 1000-1200 євро. За дитсадок щомісяця слід сплачувати 400 євро. Продукти в супермаркетах дешевші, ніж у Франції чи Німеччині. Тож можна прожити за €2 тисячі на місяць.

Найбільше в Іспанії Анні бракує спілкування з українськими людьми. Ставлення у Києві один до одного зовсім інше, аніж за кордоном. Попри безсонні ночі через постійні повітряні тривоги, люди здатні вранці прийти в кафе на каву й побажати один одному доброго ранку. З таким у Барселоні ніколи не зіткнешся. Саме тому Різатдінова мріє повернутися жити до України, хоча має чимало цікавих пропозицій на роботу в Європі, в тому числі й від міжнародної Федерації гімнастики.

Схожі статті

Як виглядає житло Лорак у Києві, в яке вона навряд чи повернеться: мармур, золото, розкіш припадає порохами

Навряд чи, після всього, що сталося, Ані Лорак колись зможе повернутися в Україну. Втім, як з'ясувалося, у співачки залишилося у Києві елітне майно та нерухомість.

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?