“Я зараз щаслива на мільйон відсотків”: Даша Астаф’єва порівняла своє нове кохання зі стосунками з колишніми

Розірвання стосунків назавжди залишає глибокі шрами в душі людини. Але дехто знаходить в собі моральні сили розлучитися цивілізовано та продовжувати спілкування, а інші назавжди спалюють мости.

Даша Астаф’єва, жінка, яка має досвід у стосунках з різними чоловіками, поділилася своїми думками в нещодавньому інтерв’ю на каналі “Слава плюс” про те, чи варто продовжувати спілкування з колишніми.

На думку Астаф’євої такі спілкування нічого не приносять: як кажуть, йдучи — уходь.

“Я постійно не розуміла тих, хто спілкується з колишніми, боготворять їх та розповідають, як це круто бути друзями”

Як розповідає Даша, всі стосунки припинялись за її ініціативою. Вона й досі ненавидить ті розмови, коли їй приходилося пояснювати колишнім, чому треба розлучитися.

Своїх колишніх вона поділила на дві категорії. Перша — це ті, хто її ображав. Таких в її житті не стало,  “вони як померли”, вважає жінка. А друга — це люди, від яких не можна чогось очікувати більшого, ніж вони змогли тобі дати. З такими вона не те що підтримує стосунки, просто іноді не може відмовити в якихось їхніх проханнях.

“В мене такого немає, щоб я не брала трубку, або витерла номер. Повидаляла фотки і все, що нагадувало минуле. Тому що спогади — це зло”,- вважає Даша.

Даша Астаф'єва дає інтерв'ю журналісту
Даша Астаф’єва дає інтерв’ю журналісту

На запитання журналіста, чи обговорювала Даша своїх колишніх зі своїм новим бойфрендом, вона відповіла: “Звичайно обговорювала в плані того, як людина справляється з тією чи іншою ситуацією”.

“Я зараз щаслива на мільйон відсотків”

Даша сказала, що вона не порівнює колишніх з теперішнім, але сама ж розповіла про лист, у якому вона писала, яким хоче бачити свого чоловіка: щоб він розумів її, не ревнував і таке інше й додала, що ні один з колишніх не відповідав її уяві, а от тільки зараз в її житті з’явився той, хто навіть краще, ніж вона мріяла.

Даша нічого більше про коханого не говорила, окрім того, що в них “класні стосунки” і хоча пропозиції вона поки що не отримала, вона знає, що за певних умов це станеться, а зараз просто не на часі.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва