Могилевська згадала, як через 2 тижні після весілля питала Скрябіна: “Коли можна сказати, що ми розвелися?”

На цьому тижні багато хто з артистів "першого ешелону" згадував Кузьму Скрябіна на своїх сторінках в інстаграм та в інтерв'ю. Приводом став День народження легендарного співака, трагічно загинулого в автокатастрофі.

Не оминула своїми спогадами про друга Кузьму й Наталка Могилевська, яка дала свіже інтерв’ю на каналі “Говорить Суханов”.

Дружба, що назавжди в серці

Ці спогади стосувалися того, як  ставився до людей Скрябін, яким він був товаришем та які поради давав самій Могилевській, коли вона стояла перед певним життєвим рішенням.

Наталка вважає, що на жаль за життя співак не отримав тієї слави та того відношення, на які заслуговував. Але зараз, вже після смерті, все це його наздогнало.

Наталя Могилевська
Наталя Могилевська згадує в інтерв’ю Кузьму Скрябіна

За словами Наталі, Кузьма був людиною, яка легко сходилась з людьми при цьому ніколи нікого не напружувала собою, своєю славою або власними амбіціями. Але був веселим, сильним, яскравим та патріотичним.

“Я сьогодні живу, як він. Що приходить, те — моє”,- розповідає Могилевська.

“То він взірець для тебе?”, спитав журналіст. “У тому, як жити й не напружуватись самому та не напружувати інших — так. Але потрібно при цьому залишатися дуже потужним та дуже яскравим”, – відповіла співачка.

І не тільки в цьому, додала артистка, він є взірцем ще й у відвертості.

Могилевська пригадала цікавий випадок, згадуючи про який, сміється.

Всього через два тижні після свого поки що єдиного весілля, коли вона зі своїм чоловіком повернулася з весільної подорожі, Наталя саме у Скрябіна спитала поради:”Кузьма, слухай, після такого весілля, як я закатила, через скільки можна сказати, що ми розвелися?”

На це її друг відповів:”Наталка, потерпи. Через пів року.Ще обкладинки не всі вийшли”

Тут треба додати, що Могилевська скористалася цією порадою і через пів року подала на розлучення.

На своїй сторінці в інстаграм Наталя пише про Кузьму: “Часто думаю, а як би ти відреагував, а що б ти сказав…Сумую. Наша дружба назавжди в серці”.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?