Наталія Могилевська зізналась, чому у неї в 48 років досі немає дитини: всі ці роки не хотіла бути мамою

Відома українська співачка Наталія Могилевська у новому інтерв'ю для Олексія Суханова розповіла про те, чому у своїй 48 років у неї досі немає дітей

Наталія Могилевська, відома українська співачка та актриса, у нещодавньому інтерв’ю для Олексія Суханова розповіла про своє ставлення до материнства та створення сім’ї. Знаменитість зізналась, чому у 48 років вона й досі залишається незаміжньою та не має дітей. Виявляється, річ у тім, що раніше артистка не зустрічала чоловіка, з яким була б готова до створення справжньої міцної родини.

Знаменитість відверто розповіла, що протягом свого дорослого життя вона не зустріла того самого обранця, в якому була б впевнена на всі сто відсотків. За зізнанням артистки, вона завжди притримувала думки, що сім’я починається з чоловіка та жінки, тому довгі роки залишалась у пошуках свого коханого, який би і став батьком її дітей.

Наталія Могилевська розповіла, чому у неї досі немає дітей та чоловіка
Наталія Могилевська розповіла, чому у неї досі немає дітей та чоловіка

За словами відомої української співачки, останній рік свого життя вона почала замислюватись про те, аби стати мамою. Річ у тім, що зараз знаменитість перебуває у стосунках із чоловіком, який, за її власним зізнанням, став для неї підтримкою та опорою у найважчі часи. Втім, до цього співачка не була готова морально до нового статусу.

Наталія Могилевська зізналась, що після того, як вони почали будувати стосунки, вона чи не вперше в житті замислилась, що готова стати мамою. Співачка зазначила, що впевнена у чоловікові, який знаходиться поруч із нею, та хоче народити для нього малюка.

Наталія Могилевська розповіла про своє ставлення до дітей і материнства
Наталія Могилевська розповіла про своє ставлення до дітей і материнства

Крім того, додала у новому інтерв’ю для Олексія Суханова знаменитість, вона не впевнена, коли саме це станеться. Наталія Могилевська зізналась, що вони з коханим нічого не планують, але її вагітність може статись несподівано. Артистка зазначила, що дуже хоче стати мамою, але натякнула, що її стан навряд чи буде запланованим.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?