Білик – ніжна, а Кароль – дуже жіночна: Наталія Могилевська розповіла, що насправді думає про колег по цеху

Наталія Могилевська стала гостею програми "Говорить Суханов" і дала щире та відверте інтерв'ю. Співачка поділилася з ведучим Олексієм Сухановим і глядачами подробицями власного життя, характеру, а також розповіла, що думає про деяких зі своїх колег по цеху.

Під час інтерв’ю для Ютуб-каналу Олексія Суханова співачка розповіла, зокрема, про власну виставу “Доньки”, у якій висвітлила багато наболілих моментів зі свого життя. Частиною вистави є монолог декотрої сусідки. Суханов поцікавився, чи це якась конкретна людина, і Наталія відповіла, що це радше збірний образ такої собі пліткарки, яка вважає за потрібне втручатися у чуже життя.

Олексій поставив запитання артистці, а чи вважає вона сама себе пліткаркою.

“Твоя сусідка – пліткарка. А ти – пліткарка?”

На це Могилевська зі сміхом відповіла:

“Я занадто… давай не буду казати “самозакохана” – акцентована на собі, своїх задачах по життю, що я не те, що не пліткарка – я не буду зараз казати, що я така тут людина гарна – в мене просто взагалі на думку таке не спадає”

Суханов поцікавився, невже співачка жодного разу навіть не обговорювала своїх колег по цеху, так би мовити, за спинами. На що вона дала відповідь:

“Ну от просто не цікаво. Крім того, я із великим сумом і підтримкою ставлюся до всіх, хто обрав цю складну професію. Я розумію, через що ці люди проходять, тому в мене є така величезна повага”

Продовжуючи, Наталія розповіла, що під час медитації, яку артистка практикує, вона досягала стану крайньої прихильності до всього свого оточення.

“Я розуміла: “Боже мій, які всі прекрасні, красиві, які різноманітні: Ірочка Білик така ніжна, Тіна Кароль – в неї стільки жіночності, вона така в тому красива… Яка сильна і водночас тонка Юля Саніна… Вони прекрасні – як цього можна не помічати?”

– поділилася співачка своїми думками під час медитації.

“Надихаю настільки, наскільки це можливо”

Наталя Могилевська щиро відповіла на поставлені запитання під час інтерв'ю Олексію Суханову
Наталя Могилевська щиро відповіла на поставлені запитання під час інтерв’ю Олексію Суханову

Наталія Могилевська розповіла, з якою метою створила моновиставу “Доньки”, прем’єра якої відбулася 31 липня цього року в драмтеатрі імені Лесі Українки в Києві.

“Мені здається, що люди сьогодні дуже зневірені і декого наздогнала депресія… І власним прикладом, власним шляхом, боротьбою зі страхами, з тим самим, що відбувається з кожною жінкою сьогодні в Україні – я просто допомагаю продовжувати вірити, любити, надихаю настільки, наскільки це можливо. Тому що я сама намагаюся не втрачати любов, продовжувати життя, і надихати – в тому числі і хлопців на фронті – своєю величезною вірою”

Схожі статті

Настя Каменських зібрала всіх друзів на тріумфальному сольнику в столиці: не було лише благовірного Потапа

В останній день вересня Настя Каменських потішила фанів сольним концертом "Я – Україна". Грандіозне шоу вразило всіх. От тільки благовірний Потап проігнорував захід.

Кулінар із “МастерШеф” Євген Клопотенко назвав розмір своїх заробітків: від цієї суми захоплює подих

Виявляється, навіть кухарі можуть бути мільйонерами. Принаймні Євген Клопотенко, відкривши суму своїх заробітків, неабияк ошелешив своїх прихильників.

Не поступається Хюррем Султан: як зараз виглядає 39-річна принцеса Ізабелла з “Величного століття”

У створенні одного з найпопулярніших серіалів про Османську імепрію брало участь чимало турецьких зірок. Як сьогодні виглядає актриса, яка у кадрі зіграла принцесу Ізабеллу?