52-річний Юрій Горбунов чесно зізнався, чи спілкується зі своїм кумом Потапом: “Різні погляди на війну”

Відомий український телеведучий розповів про свої стосунки з кумом Олексієм Потапенком. За словами Юрія Горбунова, їхні погляди на багато речей відрізняються

Повномасштабна війна, хоч і стала великим горем для кожного українця, допомогла розставити крапки над “і”. Так, у лихі часи розпалось чимало шлюбів, які здавались вічними. Чимало друзів, які обіцяли одне одному бути поруч до скону, обірвали будь-які зв’язки. Саме тому журналістка Аліна Доротюк поцікавилась у свого гостя Юрія Горбунова, чи продовжує він спілкування зі своїм давнім другом і кумом Олексієм Потапенком.

Юрій Горбунов про стосунки з Потапом

Оскільки сьогодні публіка активно критикує тих, хто зараз або раніше відсиджувався за кордоном, багатьох цікавить позиція Юрія Горбунова щодо свого друга. У новому інтерв’ю для Аліни Доротюк знаменитий ведучий зізнався, що його стосунки з Потапом залишаються непохитними, хоча їхні погляди багато в чому сильно відрізняються.

Юрій Горбунов розповів про своє спілкування з Олексієм Потапенком у часи великої війни
Юрій Горбунов розповів про своє спілкування з Олексієм Потапенком у часи великої війни

За словами Юрія Горбунова, він продовжує спілкуватись та тепло відгукуватись про свого кума Потапа. Знаменитість зізнався, що він та його дружина Катерина Осадча ні разу не пошкодували про те, що обрали хрещеним батьком для своєї дитини саме українського музиканта та продюсера Потапенка. Ба більше, Горбунов із родиною часто навідується до Насті Каменських і Потапа, адже вони сусіди.

“У нас можуть бути різні погляди на події, на війну, на довоєнні історії, але ми друзі, сусіди. Олексій не дарма став нашим кумом”, – зізнався відомий український ведучий і додав, що він неабияк радий, що його сина Івана хрестив саме друг Потап.

Юрій Горбунов розповів про своє спілкування з Олексієм Потапенком у часи великої війни
Юрій Горбунов розповів про своє спілкування з Олексієм Потапенком у часи великої війни

Вирішив Горбунов висловитись і про те, як ставиться до такого довгого перебування Потапа за межами країни. За словами шоумена, якби його війна заскочила за кордоном, він би повернувся в Україну набагато швидше за свого кума. Втім, додав ведучий, він не має права та бажання когось судити.

Схожі статті

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?

Діва Монро розкрила своє реальне ставлення до Тіни Кароль: зірка “потролила” свою колегу на очах у сотень

Відома українська діва Монро неочікувано розкрила своє реальне ставлення до популярної співачки Тіни Кароль. Зірка публічно "підколола" свою колегу на світському заході

Позитив розсекретив ім’я жінки, яка зіпсувала його стосунки з Потапом: до цього вони були найкращими друзями

Відомий український музикант Олексій Завгородній висловився про дружбу зі своїм колегою Олексієм Потапенком та зізнався, хто насправді міг зіпсувати їхні стосунки