На кого Ірина Дерюгіна проміняла легенду футболу Олега Блохіна: другий шлюб гімнастки тривав 10 років

Легенда української гімнастики Ірина Дерюгіна за життя виходила заміж двічі. Першого чоловіка Олега Блохіна знають усі. А от хто був другим коханим знаменитої спортсменки?

У це важко повірити, але в житті сталевої леді Ірини Дерюгіної була присутня й романтика. Свого часу дівчина бігала на побачення до Олега Блохіна. Вони познайомилися, коли гімнастка отримала серйозну травму й потребувала термінової операції. Футболіст запропонував хорошого спеціаліста і сам відвіз її до лікарні.

Найтитулованіша гімнастка Ірина Дерюгіна

Відтоді розпочалися їхні стосунки. Новий рік вони зустрічали разом. Попри те, що через розірваний меніск, в Іри було перемотане коліно, голубки всю ніч протанцювали. За три дні Олег освідчився й запропонував руку й серце.

Весілля Ірини Дерюгіної та Олега Блохіна

Весілля двох зірок спорту відбулося 1979 року. За ним із завмиранням серця спостерігав весь світ. Ірина народила донечку Іришу. Вона встигала всюди – на тренуваннях, доглядати за дитиною, ще й кар’єру чоловіка намагалася влаштувати якнайкраще.

Саме завдяки старанням Дерюгіної найкращий футболіст Європи опинився в Австрії. Згодом Блохін став тренувати грецьку команду. Її вміння домовлятися допомагало в просуванні чоловіка. Він навіть узяв її другим тренером.

Ірина Дерюгіна з мамою Альбіною, донькою Іришою та онучкою

Від гімнастики Ірина відмовитися не могла. Днювала й ночувала у спортивному залі. Напевно, так і віддалилися благовірні один від одного. У Блохіна з’явилася інша жінка. Тож у 2000 році пара оформила розлучення.

Зараз Дерюгіна дивиться на ситуацію під іншим кутом. Можливо, не треба було діяти так емоційно, а спробувати зрозуміти. Та тоді було недостатньо життєвого досвіду й мудрості, то не змогла вибачити зраду.

Довгий час особисте життя видатної жінки було приховане за сімома замками. Лише тепер Ірина зізналася, що була 10 років заміжня, але другий обранець виявився не гідний того, щоб його згадувати. Вона навіть імені колишнього благовірного називати не хоче.

Схожі статті

Роман Сасанчин зізнався, чи готовий іти до військкомату після отримання повістки: “Якщо дійде черга до мене”

Відомий український співак Роман Сасанчин зізнався, чи готовий піти на захист рідної країни, якщо отримає повістку від військкомату. Знаменитість висловив свою позицію

Ідеальний сніданок з гарбуза для всієї родини. Ситна та корисна страва: люблю її за вершковий присмак

Гарбуз містить у собі чималу кількість корисних мікроелементів і вітамінів, тому сніданок із цим фруктом буде не лише смачним, але й особливо поживною

Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман святкує 39-річчя: романтична історія знайомства і кохання зіркової пари

Дружина відомого українського блогера та журналіста Дмитра Гордона святкує день народження. Як познайомилась і закохалась одна з найяскравіших зіркових пар України