Римма Зюбіна зізналася, що її мама тяжко захворіла, а син напросився на Схід: “Отак і виживаємо”

Життя актриси Римми Зюбіної кардинально змінилося після 24 лютого 2022 року. Загальна ситуація в країні посилилася проблемами в особистому житті. Мама зірки дуже тяжко захворіла, а син постійно перебуває в найгарячіших точках.

Напередодні повномасштабного вторгнення росіян Зюбіна перебувала на Закарпатті. Переважна більшість людей тоді були певні, що війна не почнеться, а якщо навіть й почнеться, то до них не долетить. Долетіло…

Риммі зателефонували й сповістили, що мама перебуває в дуже тяжкому стані. Жінка, що пережила Другу Світову, ніколи нікому не скаржилася. Тепер же дивилася по телевізору страшні новини, і настільки переживала, що стався мікроінсульт.

Рима Зюбіна з чоловіком і сином

Раніше жінка читала по 200 сторінок на день без окулярів, робила все сама по господарству, тепер стала абсолютно безпорадною. Сестра Римми, попри викладання в Ужгородському університеті й піклування про бездомних тварин, яких привезли з Харківщини, змушена ще й доглядати за жінкою. Родичка Зюбіної віддала свою квартиру безплатно внутрішньо переміщеній родині.

Рима Зюбіна у фільмі Гніздо горлиці

Сину актриси Даниїлу 24 роки. Він їздить як перекладач з військовими. Молодику довелося побувати в Бучі, коли там ще лежали тіла містян на вулицях. Таких очей мама в сина раніше ніколи не бачила.

Доводилося Даниїлу бути в Бахмуті неодноразово. Кілька разів команда їздила туди, але не отримала дозволу потрапити на передок й поверталася до Києва ні з чим. То Римма домовилася через знайомих, щоб таки дали дозвіл. Даниїл Мойсеєв був вражений красою цього містечка і дуже боляче переживав, що все це зруйновано вщерть.

Переживання останніх півтора року відобразилося й на здоров’ї самої зірки “Гнізда горлиці”. Риммі поставили діагноз депресія. Їй стало важко запам’ятовувати тексти. Стан негативно відобразився на поведінці на сцені, фіксації тіла. Але про здоров’я зірка думає в останню чергу. Головне – бути світлом для інших.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.