5-річний син 35-річної Олени Шоптенко показує характер у віденському дитсадку: довелося переводити в інший

Хореографиня Олена Шоптенко вважає, що її дитині не місце в країні, де триває війна. Тому відразу після повномасштабного вторгнення вивезла Олексія до Австрії. Як з'ясувалося, адаптуватися до нових умов життя дитині дуже складно.

Австрію для тимчасового місця проживання Олена Шоптенко обрала, оскільки там мешкають її сестри. Щоправда, у родичок надовго не затрималася. Разом із 5-річним синочком найняла житло у Відні.

Маленькому Олексійку виявилося доволі складно пристосуватися до нових закордонних вимог. На заваді стало незнання німецької мови, тому маля часто порушувало усталені правила, просто не розуміючи, що від нього вимагають. Довелося навіть змінити дитячий садочок.

Олена Шоптенко з чоловіком і сином

Учасниця “Танців з зірками” зізналася, що подібні непорозуміння виникають ледь не з кожною українською дитиною, яку відірвали від звичної атмосфери й перенесли в абсолютно інший світ.

Тож частенько мамочкам-біженкам доводиться вислуховувати скарги від керівництва дитячих установ на те, що дитина свариться чи б’ється. Ніхто не робить поступок на пережитий дитиною стрес під час бомбардувань, незнання мови, на абсолютно інший менталітет. Вихователі не зважають, що наші дітки більш активні й експресивніші, ніж австрійські.

Сина Олени Шоптенко відрахували з дитсадка у Відні

Втративши особисту зону комфорту, звісно, діти починають відстоювати власні права, іноді з кулачками. Олені запропонували забрати Олексія з одного дитсадочка. Коли вона привела хлоп’я в інший, відразу попросила розповісти про всі правила виховного закладу, а вона вже, мовляв, передасть малюку рідною мовою і попросить, щоб не порушував.

Повертати сина в Україну знаменитість категорично відмовляється. Коли вона сама приїхала до столиці й побачила, як збивають дрон над будинками, втямила, що син має зростати в безпечних умовах.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?