“Я невибагливий”: Тарас Тополя розповів, скільки витрачає на життя на місяць: “2 тисячі тільки ОСББ”

Відомий український співак Тарас Тополя в новому інтерв'ю розповів про свої витрати на життя. Як виявилось, фронтмен гурту "Антитіла" живе досить скромно по мірках знаменитостей.

Зараз Тарас Тополя живе в Києві сам без дружини і дітей. Alyosha після початку великої війни виїхала з дітьми в США до родичів чоловіка. Їй там зараз витрачатись майже не потрібно, хоча вона і там заробляє.

Тарас Тополя розповів, скільки витрачає на життя на місяць
Тарас Тополя розповів, скільки витрачає на життя на місяць

А Тарас в інтерв’ю Славі Дьоміну розповів про свій бюджет, більшу частину забирають витрати на бензин та комуналку:

До прикладу, щоб ти розумів, наскільки я невибагливий, аскетичний. Сьогодні мої витрати були – це я заправив пів баку бензину і купив собі два рази каву. І це на сьогодні все. Я повернусь назад додому, як правило, я їду до батька, де Оля, дружина батька, прекрасно готує і мені також нічого не треба купувати. Якщо я навіть їду додому, зараз конкретно у мене в холодильнику половина такого великого осетинського пирога з м’ясом, подарований Миколою Георгієвичем Баграєвим, от я його буду їсти. Далі якщо брати по одягу, в мене 90% мого гардеробу – це одяг, який мені потрібно або для якихось заходів в рамках моєї громадської діяльності, або на сцену. Якщо брати по життю, мені достатньо спортивних штанів, шортів і футболки. Ну чесно, якби не на камери, якби десь не ходити, я б міняв дві футболки, двоє шортів, мені цього достатньо. Брендові речі звичайно є, ну це на вихід

, – поділився Тополя.

Тарас Тополя розповів, скільки витрачає на життя на місяць
Тарас Тополя розповів, скільки витрачає на життя на місяць

Суттєвою статтею витрат у бюджеті співака є не їжа, яка доволі відчутно подорожчала, а комунальні послуги:

Продукти без випендрьожу. Враховуючи те, що комуналка зараз… До речі, мені вчора прийшла, треба заплатити, забув. Зараз без опалення десь виходить в мене 4 тисячі, ну у нас під 2 тисячі тільки ОСББ забирає, в нас будинок з охороною, треба платити, ну і гарне ОСББ, гарний будинок. А так інше – електроенергія, ще щось, бойлери гріють

, – розповів Тарас.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?