“Подумай, як ти витрачаєш гроші”: Тарас Тополя поділився, як він та його дружина Alyosha ділять фінанси

Фронтмен гурту "Антитіла" дав інтерв'ю на Ютуб-каналі Слави Дьоміна. Протягом нього Тарас зізнався, що в стосунках вони з дружиною додержуються гендерної рівності та мають спільний бюджет.

Соліст популярного українського гурту “Антитіла” Тарас Тополя дав інтерв’ю на каналі ведучого Слави Дьоміна. Співак, який півроку прослужив парамедиком у війську і зараз перебуває в резерві, поділився деякими цікавими аспектами свого життя – зокрема, розповів про особливості відносин зі своєю дружиною, відомою співачкою Alyosha. Подружжя має трьох дітей, однак зараз вони перебувають з матір’ю поза межами України – тож пара перебуває у відносинах на відстані.

Під час інтерв’ю Слава Дьомін завів мову про те, що Олена (справжнє ім’я співачки) перша зізналася Тарасу в коханні. Співак підтвердив цю інформацію, а на питання ведучого, як він ставиться до того, що дівчина першою зізнається в почуттях, відповів:

“Ми пропагуємо рівноправ’я у стосунках”

Розвиваючи тему гендерної рівності та взаємної відповідальності, співрозмовники заговорили про сімейний бюджет.

“У нас спільна шухлядка – була і є до сих пір”

Слава поцікавився, як би Тополя відреагував, якби Олена почала заробляти більше грошей, ніж він.

“Я до цього так рівно ставлюся. І так само я їй не скажу: “Ти заробляєш менше, подумай, куди ти витрачаєш гроші””

Співак сказав, що зі спільного бюджету кожен бере стільки грошей, скільки потрібно – звісно, в рамках розумного.

“Звичайно, є якісь речі, які ми обговорюємо, якісь покупки серйозні. А так – загалом ніколи ні в чому… Як кажуть – спільна шухлядка. І ти туди лізеш, і ніхто не питає – що, де, куди, як. У нас це все так. Ну якщо раптом нема грошей – окей, доклали”

Довга розлука

Із початком повномасштабного російського вторгнення Alyosha з дітьми перебуває в США
Із початком повномасштабного російського вторгнення Alyosha з дітьми перебуває в США

Як було згадано вище, від самого початку повномасштабного вторгнення Олена Тополя разом із трьома дітьми подружжя – Романом, Марком та Марією – виїхала за кордон. Нині співачка перебуває у США.

Однак, за словами Тараса із того ж інтерв’ю Славі Дьоміну, родина повернеться до України вже 30 серпня – через необхідність дітям навчатися і труднощі в поєднанні офлайн навчання в Америці та виконання завдань від закладів в Україні.

Тим часом гурт “Антитіла” планує тур Північною Америкою, який почнеться наприкінці вересня цього року.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?