“Його настановами досі користуюся”: Олена Шоптенко пригадала танцювальну співпрацю з Володимиром Зеленським

Хореограф Олена Шоптенко неодноразово брала участь в танцювальних шоу на телебаченні. Під час інтерв'ю вона розповіла ведучому Тімуру Мірошниченку про свої враження від співпраці з чинним Президентом України, а тоді - з партнером по танцях Володимиром Зеленським.

Відома танцівниця та хореограф Олена Шоптенко стала гостею програми “ЖВЛ” (Життя Відомих Людей). Ведучий Тімур Мірошниченко поцікавився нинішнім життям чемпіонки України та світу, яка свого часу взяла участь в різноманітних телевізійних шоу.

Зокрема, співрозмовники пригадали участь Олени в шоу “Танці з зірками” 2006 року. Саме це шоу є знаковим тому, що тоді танцівниця здобула гучну перемогу, і не аби з ким, а з на той момент знаменитим коміком, актором, режисером та шоуменом, а нині – Президентом України Володимиром Зеленським.

Тімур поцікавився:

“Ти якось в інтерв’ю казала, що багатьох продюсерів цікавить цей такий бонус, важливий момент, що це та дівчина, той хореограф, та танцівниця, яка танцювала з Зеленським, так?”

Олена підтверджує:

“Звісно, це частина моєї історії, я пишаюся тим часом. Це в принципі проект, який створив мене як хореографа. Так зараз дивно готовити: “Наша співпраця з Володимиром Зеленським” – вона дала дуже потужний поштовх просто навіть в моїй кар’єрі як спеціаліста. Тому що деякими його настановами я досі користуюся під час постанови, під час своєї роботи”

Мірошниченко висловив здивування тим, що саме Володимир давав настанови Олені, досвідченій танцівниці.

Олена пояснила, що тоді через юний вік (їй не було навіть 20-ти) багато порад з приводу драматургії та інших аспектів були для неї дуже цінними.

Але Шоптенко додала, що не вважає доречним обговорювати Зеленського як танцівника – лише як особистість.

“Людина, яка, як гора, стоїть за своїх”

поділилася вона спогадами про свої тодішні враження від нього.

“Танці” закінчилися

Крім першого сезону шоу “Танців з зірками”, в якому і перемогли Олена Шоптенко з Володимиром Зеленським, танцівниця брала участь і в третьому, четвертому, шостому та сьомому сезонах – її партнерами були Макс Неліпа, Ахтем Сеітаблаєв, Олексій Яровенко та Олег Винник відповідно.

Олена Шоптенко з Олегом Винником в 7 сезоні Танців з зірками
Олена Шоптенко брала участь з Олегом Винником в 7 сезоні Танців з зірками

Однак з останнім партнером їх спіткала прикра невдача – під час участі в шоу пара захворіла на Covid-19 і не змогла продовжувати виступати. Через відсутність на шоу 2 рази поспіль їх дискваліфікували. Тоді Олена вирішила, що це була її остання участь в “Танцях”.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?