Ексдружина Потапа Ірина Горова розповіла про перший мільйон доларів і найдорожчу покупку: “Я заробила”

Відома українська продюсерка та ексдружина репера Потапа Ірина Горова дала велике інтерв'ю, в якому розповіла про свій бізнес і відповіла, скільки заробляє, та коли отримала свій перший мільйон доларів.

Ірина Горова – українська продюсерка, співзасновниця продюсерського центру Mozgi Entertainment та одна з найуспішніших бізнесвумен України.

Нещодавно Ірина Горова дала велике інтерв’ю “Forbes Ukraine”, де розповіла про свій бізнес, про те, як заробляють українські зірки і як змінилася ситуація в шоу-бізнесі після початку повномасштабної війни в Україні.

Крім того, Ірина Горова чесно відповіла, чи вже заробила вона свій мільйон доларів. Так, бізнесвумен зізналася, що мільйон заробила і не один.

Звичайно заробила. Перший [мільйон доларів – ред.] був в 2013 році десь. Я не пам’ятаю, як це було. Не було шампанського і всього іншого

, – розповіла Горова.

Ексдружина Потапа Ірина Горова розповіла про перший мільйон доларів і найдорожчу покупку
Ексдружина Потапа Ірина Горова розповіла про перший мільйон доларів і найдорожчу покупку

Також продюсерка розсекретила свою найдорожчу покупку. Так, Ірина зізналася, що найбільше грошей вклала у будівництво власного будинку.

Горова не приховує, зараз її заробіток не дуже великий і вона наразі більше вкладає у бізнес. А от на життя їй вистачає 2-3 тисячі доларів на місяць.

Якщо чесно, зараз я витрачаю тисячі 2-3 доларів, бо нікуди ходити, нічого купувати, тому це навіть непогано. А коли була за кордоном, то здається взагалі, якщо 1000 доларів було, то це ого.

Нагадаємо, Ірина Горова відома ще й тим, що являється колишньою дружиною українського репера Потапа. Вони були у шлюбі з 1999 року по 2014-й. Розійшлося подружжя спокійно і без скандалів. Та вже пізніше стало відомо, що Потап покинув Горову заради Насті Каменських, яка в подальшому стала його другою дружиною.

Потап і Горова відпочили біля води
Ексдружина Потапа Ірина Горова розповіла про перший мільйон доларів і найдорожчу покупку

Незважаючи на зраду Потапа, Горова продовжила вести з ним бізнес, адже продюсерський центр вони відкривали разом. Та у 2022 році Ірина Горова повідомила, що продюсерський центр MOZGI Entertainment вичерпав себе і вона створює новий лейбл Pomitni. До цього бізнесу Потап тепер не має жодного відношення.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.