Ірина Сопонару розповіла про свого чоловіка та чого ніколи не зможе йому пробачити: британець як був у Фреймут

Деякі українські зіркові жінки мають досвід особистих стосунків з чоловіками іноземцями. Добрий він чи поганий — це вже інше питання, але він є, на приклад, у Камалії, Ольги Фреймут та в Ірини Сопонару.

Мати близькі стосунки з чоловіком іноземцем, а, особливо, тривалі стосунки — не просто. Різниця менталітетів дає про себе знати. Як подолати це та що може стати серйозною перешкодою у взаємовідносинах між чоловіком та жінкою, розповіла відома українська комікиня, актриса “Жіночого кварталу” Ірина Сопонару у нещодавньому і’нтерв’ю на каналі “Слава плюс”.

Два роки разом

Ірина Сопонару з коханим
Ірина Сопонару з коханим

Ірина підтвердила, що в неї є коханий хлопець британець за походженням, з яким вона має відносини вже два роки. За ці роки, зізнається Ірина в них не було навіть кризи, настільки він порядна та добра людина. І хоча журналіст поставив провокативне питання, мовляв, британці скупі, як Ірина до цього ставиться, актриса відповіла, що така риса характеру зовсім не притаманна її коханому:

” Британець, але не скупий. Він дуже добрий”

Так, додала вона, на батьківщині її хлопця, на приклад, прийнято, щоб у ресторані кожен розраховувався сам за себе, а не так, як у нас — чоловік, який запросив до закладу. Втім, Ірині це здається нормальним, оскільки вона сама сильна та незалежна в усіх сенсах жінка, яка не бачить нічого поганого в тому, щоб у скрутний період допомогти матеріально чоловікові, якщо він потребує цього. Але, не на постійній основі, не так, щоб він всівся жінці на шию, вважає Сопонару.

Розповідаючи про свого коханого, вона мріє, щоб романтичні стосунки, які зараз в них є, ніколи не припинялися: ходити в кіно, в ботанічний парк, влаштовувати собі пікніки та побачення.

На запитання, чого б Ірина ніколи не пробачила своєму чоловікові, яку принципову позицію займає вона у стосунках, Сопонару відповіла, що ніколи не дозволить підняти на себе руку, а от стосовно того, чи зможе вона вибачити зраду, вона відповіла: “Як би таке сталося, то удар для мене був би сильний, але, якщо любиш, то робиш дурниці й вибачаєш”. Про себе ж вона сказала, що не здатна на зраду: “Я — вірний пес”.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва