Володимир Дантес змусив Дорофєєву нервувати і розповів про весілля з Кацуріною: “Не сильно зблизить нас”

Відомий український співак Володимир Дантес відповів на найцікавіші питання стосовно свого особистого життя. Після розлучення з Дорофєєвою він зустрічається з Дашею Кацуріною, екс-дружиною нового чоловіка Наді.

В 2022 році Володимир Дантес і Надя Дорофєєва оголосили про розлучення, чим сколихнули величезну армію прихильників. Однак музиканти надовго в холостяках не засиділись. Надя вже заміжня за Михайлом Кацуріним, а Вова зустрічається з Дашею Кацуріною.

В інтерв’ю для Люкс ФМ Дантес відповів, що для нього зараз важливіше – кохання чи успіх, адже зараз його зірковий час як співака і співведучого шоу “Пожежа” з Олексієм Дурнєвим:

Я думаю, що кохання, бо коли є кохання, тоді є і успіх

, – зізнався Володимир.

Володимир Дантес змусив Дорофєєву нервувати і розповів про весілля з Кацуріною
Володимир Дантес змусив Дорофєєву нервувати і розповів про весілля з Кацуріною

Найромантичнішого побачення з Дашею Дантес не виділяє, але для нього будь-який час, проведений з коханою, це вже романтика:

Це моменти, коли чи вона приїжджає сюди, чи коли у мене виходить побачити її в Польщі. Це момент, коли на день знімаємо якийсь готель, навіть в Києві це було, і просто день проводимо разом. Коли були блекаути, вони приїжджали і ми знімали “Фермонт” на ніч, просто щоб побути разом, там було світло, вода, тепло, замовити їжу в номер, і це романтично – просто те, що ми разом.

Про весілля з Кацуріною Дантес поки не думає, тому що не хоче гуляти під час війни. Співак не виключає, що в майбутньому вони дійсно одружаться, але зараз їм і так класно разом навіть без шлюбу:

Вона моя кохана людина, людина, з якою я розвиваюся поруч, людина, яку я кохаю і яка мене кохає, незважаючи ні на що. Нам дуже важко в плані того, що ми дуже часто не разом, але ось декілька місяців і будемо постійно вже разом і це найголовніше. Хоча я розумію, що навіть її повернення в Україну не сильно зблизить нас в плані фізично, бо постійно хтось кудись їздить. Даша – це кохана людина, друг і партнерка

Володимир Дантес і Даша Кацуріна показались на свіжому романтичному фото
Володимир Дантес змусив Дорофєєву нервувати і розповів про весілля з Кацуріною

Також Вова розповів, що спільний будинок з Дорофєєвою, який вони придбали у шлюбі, після розлучення продали, і зізнався, що саме розлучення для нього видалось в цілому нелегким.

Схожі статті

Роман Сасанчин зізнався, чи готовий іти до військкомату після отримання повістки: “Якщо дійде черга до мене”

Відомий український співак Роман Сасанчин зізнався, чи готовий піти на захист рідної країни, якщо отримає повістку від військкомату. Знаменитість висловив свою позицію

Ідеальний сніданок з гарбуза для всієї родини. Ситна та корисна страва: люблю її за вершковий присмак

Гарбуз містить у собі чималу кількість корисних мікроелементів і вітамінів, тому сніданок із цим фруктом буде не лише смачним, але й особливо поживною

Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман святкує 39-річчя: романтична історія знайомства і кохання зіркової пари

Дружина відомого українського блогера та журналіста Дмитра Гордона святкує день народження. Як познайомилась і закохалась одна з найяскравіших зіркових пар України