Як Олена Зеленська задала тренди на політичну моду через свої образи: стилістка першої леді все розповіла

Існує думка, що подружжя Зеленських відкрито до сучасного світу і надто демократично ставиться до дрес-коду. Але, щоб не казали, а норм та правил вбрання перших осіб ніхто не скасовував.

Помічницею Олени Зеленської у створенні образу Першої леді країни вже майже 2 роки є засновниця бренду Gunia Project Наталія Каменська, яка нещодавно розповіла у своєму інтерв’ю про свою співпрацю з дружиною Президента та про те, як змінився гардероб її підопічної.

Стосовно своїх відносин з пані Оленою стилістка розповіла, що між ними склалися добрі та відкриті стосунки зі зберіганням субординації:

“У нас немає сварок, є обговорення різних точок зору”

Наталія наголошує, що їй імпонує людяність обох Зеленських.

“Вона відкрита до експериментів”

Стилістка пригадала, що на початку її роботи в Олени був досить маленький гардероб і його хазяйка говорила, що їй не потрібно багато одягу, навпаки вона мріє про смартгардероб, в якому речі правильно поєднувалися б між собою.

Втім, зазначає Каменська, у Зеленської з самого початку був системний підхід до створення гардероба. Вони разом урізноманітнювали стиль та варіації її костюмів. Але сучасні події, починаючи з 24 лютого 2022 року, поставили на паузу цю роботу. “Зараз не до цього”,- заявила дружина Президента і вся діяльність звелася до міксування речей, які вже були у неї.

Робота активізувалась, коли Перша леді мала виступати у Конгресі США. До речі, вона була першою дружиною президента іноземної держави, якій випала така честь. Тому й образ такої особи повинен бути ні абияким. На переконання Наталії, через свої образи пані Олена комунікує з міжнародним світом. До того ж на думку стилістки, перша леді таким чином просуває талановитих українських дизайнерів, тому що віддає перевагу саме українським брендам, таким як  Litkovska, Gasanova, Lake, AMG.

За півтора року гардероб дружини Президента змінився лише на 10 %. Зараз вона віддає перевагу лаконічному стилю без яскравих кольорів. Луки ж для повсякденного життя Зеленська обирає сама без допомоги стилістки.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?