“Можу сісти і їсти”: Джамала зізналась у своїх шкідливих звичках та розповіла, що допомагає їй з ними боротися

Кожен з нас по-своєму намагається впоратися зі своїми переживаннями, біллю, стресами. Дізнаймось, як з такими проблемами справляється українська співачка Джамала.

Українська співачка кримськотатарського походження, переможниця міжнародного співочого конкурсу Євробачення Джамала нещодавно у своєму інтерв’ю розповіла як при такому напруженому способі життя їй вдається триматися на плаву.

“Я б влаштувала спеціальні тури для сну”

Найскладнішим для себе співачка, яка вважає своєю місією бути голосом українських жінок у міжнародному світі, це — розлука з дітьми Еміром та Селімом. Через напружені тури та волонтерство їй рідко вдається приділити увагу синам. Та ті нечасті спілкування з ними для Джамали водночас стали й фактором антистресу. Джамала каже, що коли в неї накопичуються злість чи образа, а тут приходить рідна дитина та каже, що вона любить свою маму, то співачка починає розуміти, для чого вона все це робить і це наповнює її енергією та наснагою.

А ще Джамала зізналась, що їй рідко вдається  виспатись, роз’їжджаючи по всьому світу, тому вона жартома мріє про спеціальні тури для сну.

Через всі ці негативні фактори за останні півтора року у співачки з’явилися шкідливі звички, про які вона відверто розповідає: перше — це те, що вона іноді стала лаятись, а друге — це таке знайоме нам усім “заїдання стресу”

“Можу сісти й їсти щось – горішки, насіння, хоча стараюся без шкідливої їжі, але буває й таке”

З обома цими “гріхами” вона намагається боротися.

Турбує Джамалу й те, що в неї, за її словами, змінилося відчуття жіночності. В такі важкі часи, які зараз переживає народ, неприпустимо надмірно демонструвати свою сексуальність. 39 річна жінка з сумом констатує, що час невпинно спливає і надолужити втрачене буде складно, тому, вона впевнена, що  саме зараз “варто цінувати кожний момент свого життя”.

Одним зі способів терапії для Джамали є шопінг. І хоча вона не дозволяє собі багато речей, “свідоме споживання” іде їй на користь, як і кожній жінці.

Після перемоги, переконана співачка, саме жінки наведуть лад у країні.

Схожі статті

Роман Сасанчин зізнався, чи готовий іти до військкомату після отримання повістки: “Якщо дійде черга до мене”

Відомий український співак Роман Сасанчин зізнався, чи готовий піти на захист рідної країни, якщо отримає повістку від військкомату. Знаменитість висловив свою позицію

Ідеальний сніданок з гарбуза для всієї родини. Ситна та корисна страва: люблю її за вершковий присмак

Гарбуз містить у собі чималу кількість корисних мікроелементів і вітамінів, тому сніданок із цим фруктом буде не лише смачним, але й особливо поживною

Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман святкує 39-річчя: романтична історія знайомства і кохання зіркової пари

Дружина відомого українського блогера та журналіста Дмитра Гордона святкує день народження. Як познайомилась і закохалась одна з найяскравіших зіркових пар України