Зовні наче калька з Потапа, тільки у дредах: що відомо про тренера “Голосу країни” продюсера Івана Клименка

Він відчував себе наче футбольний тренер, який завжди за лаштунками, та раптом у 13 сезоні "Голосу країни" його побачили та почули мільйони. Український продюсер розповів про свою мрію.

Продюсер Іван Клименко до недавнього часу був, як кажуть, широко відомим у вузьких колах музичного світу: творець Килиммена, продюсер треків Kalush Orchestra, Джамали та Наді Дорофєєвої, alyona alyona та Jerry Heil, KOZAK SIROMAHA та KOLA. Крім того, він є співзасновником лейблу ENKO.

Але з виходом “Голосу країни 2023” про нього заговорив широкий загал.

Інтерв’ю

І хоча дехто знаходить зовнішню схожість продюсера Клименка з Потапом, інтерв’ю, яке днями дав Іван каналу “Слава+”,  відкрило глядачам не пересічну, талановиту творчу особистість.

Іван Клименко
Іван Клименко

“Музичний мрійник”,- так назвав себе Іван на прохання журналіста характеризувати себе у двох словах.

А мрією продюсера є, не більше й не менше, як отримати одну з найпрестижніших музичних нагород “Ґреммі”: “Євробачення ми виграли, тепер мета — отримати “Ґреммі”,- без пафосу розповідає Іван.

Багато цікавих тем торкнулися в інтерв’ю: це й усілякого роду залежності Івана, його пристрасть до музики, захоплення веганством та інше. Розповів він і про участь у шоу “Голос країни”, де своєю місією вважає відкривати вокалістів “з ознаками українців”

“В українців є свій етнокод”,- наголошує Клименко.

В результаті інтерв’ю, глядачам відкрилась людина, яка вразила їх своєю відмінністю (у хорошому сенсі) від добре всім відомих зірок. Дуже багато отримав Іван на свою адресу компліментарних коментарів: “світлим, щирим та натхненним” називає його дехто, “відкриттям року” та “найкращим тренером шоу”,- вважають інші. А деякі глядачі сподіваються, що він став “достойною заміною недостойному Потапу”.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?