“Знімеш щось для мене красиве”: Наталка Денисенко зізналась, що фотографується для чоловіка, який служить

Актриса відверто розповіла ведучій Маші Єфросиніній та її глядачам, що таким чином підтримує бойовий дух чоловіка. Жінки разом обговорили необхідність подібної підтримки під час війни.

Наталка Денисенко – відома українська акторка театру, кіно та дубляжу. Але поряд зі своєю професійною діяльністю вона також є турботливою мамою та дружиною.

Коли на початку війни її чоловік, актор Андрій Федінчик, вирішив вступити на службу до ЗСУ, Наталка спочатку сприйняла це якщо не спокійно, то принаймні по-філософськи. І лише згодом зрозуміла, які значні зміни тепер з’являться в її житті – постійні переживання за чоловіка, необхідність самостійно справлятися з буденними життєвими проблемами. Цими спогадами вона поділилася в розгорнутому інтерв’ю Маші Єфросиніній.

“Тоді, в цей перший момент, у мене була така типу [думка]: “Ну так, це дуже правильно. Так і буде. Я жінка, і я все збережу, я все зможу”. Це вже потім я така: “Ні!”

Крім того, актриса поскаржилась на хейт, в якому вона піддається із самого початку служби її чоловіка. Маша і Наталка разом пригадали список найбільш надокучливих питань і фраз, які вони постійно отримують як жінки, чоловіки яких вступили до лав ЗСУ.

“…Ще було, коли я виставила відео, що я його обіймаю: “Що ви виставляєте відео? Я б насолоджувалася моментом, а не виставляла напоказ!”

– поділилася Денисенко однією з непроханих порад у свою адресу.

Найкраща підтримка

Однак згодом акторка зрозуміла, що вона має право проживати своє життя так, як забажає. До того ж вона постала перед викликом: як підтримати свого чоловіка на відстані? Одним зі способів, яким вона активно підтримує його моральний дух, є надсилання йому своїх фотографій. Вона зізналася, що вчиняє це за проханням свого коханого, який відчуває недостатньо зв’язку з дружиною через віддаленість.

“Коли мій чоловік у відрядженні, він навіть просить мене, щоб я йому присилала якісь гарні фотки. Каже: “Ну що ти там, зі своєю Наташкою, фотографом, підеш, знімеш щось для мене красиве””

Маша поцікавилась у співрозмовниці, чи та надсилає Андрію лише світлини з фотосесій, чи й звичайні селфі.

“І такі, й інші”

– зі сміхом зізналася Наталя.

Хоча, за власними словами актриси, вона і раніше надсилала чоловіку свої фотографії, однак саме зараз вони є особливо потрібними і доречними.

“Зараз він прямо потребує [цього], це те, що може тебе тримати”

Через ці фотографії Наталка прагне передати свою любов, підтримку та жіночу енергію, які допомагають її чоловікові залишатися міцним і стійким на службі.

Схожі статті

Самотній вовк та повелитель Таюне: Олег Винник поділився новинами з особистого життя в Берліні

До тріумфу в Україні Олег Винник мешкав у Берліні не один рік. Тепер повернувся до Німеччини, розірвавши всі зв'язки з батьківщиною. Мирно гуляє вулицями німецької столиці разом із Таюне.

Ця страва не покидає мого меню: готую її на вечерю щотижня. Просто беру спагеті, два помідори і насолоджуюсь

Смачну вечерю можна приготувати швидко та без зайвого клопоту. Розповідаємо про простий і смачний варіант страви на будь-який випадок життя, яка ніколи не набридає

Ще не розлучився, а вже закрутив роман: стало відомо, коли насправді Остапчук почав стосунки з Полтавською

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук за своє життя двічі був в офіційному шлюбі. Наразі артист будує стосунки з молодою медійницею з Києва