Олексій Арестович пояснив, чому двічі розлучився і залишив двох дітей: “Почали жити різним майбутнім”

Олексій Арестович, якого так люблять слухати багато українців, про особисте життя особливо не розповідає. Вдалося лише дізнатися, чому чоловік двічі розлучився з жінками.

Олексій Арестович через свій довгий язик та дивні заяви поплатився посадою радника Офісу президента. Навіть дивно, що для цієї людини існують якісь табу для розмов. Насправді ж артист і політик практично ніколи не говорить ні про теперішній шлюб, ні про два попередніх.

Старша донька Олексія Арестовича Аеліта

Щоправда, для Аліни Шаманської Олексій зробив виключення й таки пояснив, чому розпалися його невдалі шлюби. На думку відомого чоловіка, люди не можуть бути разом, якщо починають по-різному дивитися на майбутнє.

Олексій Арестович з третьою дружиною

Звісно, у переліку причин неможливості співжиття трапляються і подружні зради, і нестача фінансів, і постійні скандали. Та коли подружжя починає по-різному ставитися до питань виховання дітей, які і є нашим майбутнім, то тут уже непорозуміння проявляються в повну силу.

Олексій Арестович з третьою дружиною та сином Олександром

У першому і другому шлюбі в Арестовича народилося по доньці. Олексій виявився доволі добрим татусем. Він дозволяє дівчаткам усе, тобто практично не виховував зовсім. На думку чоловіка, дитина до 5 років має балуватися скільки завгодно, не маючи ні в чому відмови. А вже після 6-7-річного віку сама втямить, як правильно поводитися.

Звісно, мами дівчаток не могли пристати до подібних принципів виховання, тому й виникали постійні сварки. Олексій втямив, що не варто жити разом, руйнуючи одне одного. І хоч кохав і першу, й другу жінку, зважився на розрив.

Нині чоловік одружений втретє. У них з Анастасією підростає син. Напевно, до виховання хлопчиків у автора психологічних теорій є інші вимоги, тому вони з дружиною разом, відтоді як познайомилися 2014 року.

Схожі статті

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.