“Специфічні люди”: дружина Тараса Тополі Alyosha розповіла, що думає про Потапа та Івана Дорна

За останні півтора року в українців дещо змінилися цінності. Через це Потап та Іван Дорн втратили шалену популярність. Alyosha спробувала пояснити, чому так сталося.

Дружина Тараса Тополі Alyosha висловила своє ставлення до артистів, з якими їй довелося співпрацювати. Мова про Потапа і Дорна. На думку Олени, артисти, які загубилися останнім часом, вже не зможуть здобути минулу популярність.

Alyosha вважає Івана Дорна специфічною людиною

Та, схоже, їм це навіть не потрібно. В зірки склалося враження, що Потапу все настільки набридло, що він навіть не намагатиметься повернутися на сцену. Івану теж достатньо того, чого він досягнув у житті.

Тополя назвала артистів “дуже специфічними людьми”. З Дорном в Alyosha був лише один спільний виступ, а от Олексія Потапенка вона знає чудово не лише як артиста, але і як людину. Вона обізнана з його характером і ставленням до людей, що працюють в одній команді.

Alyosha чудово знає Потапа як артиста та як людину

Потап повинен постійно щось змінювати. От і тепер артист може залишитися в музиці, але займатиметься якимись іншими напрямками, бо він не може довго віддаватися одній справі.

Іван Дорн доволі оригінальний. Він не схожий ні на кого ані в житті, ані в музиці. Артист має власне відчуття звучання. У нього є своя аудиторія, яка слухатиме артиста за будь-яких обставин. Чоловік робить те, що хоче робити, і його це повністю влаштовує.

Alyosha відновлює співпрацю з Владом Дарвіним

На питання Слави Дьоміна, чи готова Alyosha повернутися до співпраці з чоловіками-вигнанцями, вона зауважила, що нині вже має чотири дуети.

З американським емігрантом українського походження вони зробили кліп англійською мовою. Другий трек записали з італійцем Фабіо. Ця робота італійсько-українською мовою невдовзі буде показана фанам. Третій дует в Тополі вийшов із Гремо. Це білорус, який мешкає в Чикаго і всіляко допомагає Україні. Четвертим музичним обранцем Alyosha став Влад Дарвін, з яким артистка вже записувала пісні разом.

Схожі статті

Картопляні деруни з часником: удосконалений рецепт без додавання муки та яєць. Завжди хрусткі та апетитні

Картопляні деруни з часником чудово підходять як для сніданку, так і для обіду чи вечері. Ця страва відмінно підходить для тих, хто цінує простоту приготування.

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.