Кінець шаленого кохання: Тарас Цимбалюк поділився з Машею Єфросиніною історією стосунків зі своїми жінками

Після гучних ролей у популярних стрічках молодого українського актора стали вважати секс-символом вітчизняного кінематографа. Відтоді глядацька увага прикута до його особистого життя.

Тарас Цимбалюк створив яскраві образи у кінофільмах “Чорний ворон”, “Останній яничар”, “Кріпосна”, “Спіймати Кайдаша” та інших. Але, окрім його творчості, глядачів, а, особливо, глядачок, завжди цікавить особисте життя, тим більше, що своїми інтерв’ю та фото, що викладає актор на сторінці в інстаграмі, цю цікавість Тарас майстерно вміє розпалювати.

У нещодавньому інтерв’ю, яке він дав Марії Єфросиніній актор розповів про нові стосунки, які склалися в нього після розлучення у червні 2022 року з дружиною Тіною.

Тарас Цимбалюк дає інтерв'ю Марії Єфросиніній
Тарас Цимбалюк дає інтерв’ю Марії Єфросиніній

Треба сказати, що ті, хто слідкував, як складалися стосунки Тараса та Тіни Антоненко, були доволі ошелешені таким поворотом, бо розповіді та відверті фотосесії подружжя говорили про протилежне і раптом коментар від Цимбалюка:

“Ми з Тіночкою більше не разом”

Тарас в інтерв’ю пояснив це тим, що вони з дружиною геть по-іншому дивилися на світ та життя. Настільки по-іншому, що за словами Тараса, вони не мали права завести собі дитину. Ускладнення ж биту під час сумнозвісних подій того року вкрай загострили всі проблеми.

Як зізнався актор, сумував він не довго, бо такий вже в нього характер:

“В мене взагалі не було ніяких пауз між стосункам”,- говорив Тарас.

З новою пасією актор почав зустрічатися через 4 місяці після розлучення.

Наскільки міцними стануть взаємовідносини зі Світланою (так звуть теперішню дівчину Цимбалюка) покаже час. Поки що чимало романтичних фото з новою обраницею також викладається Тарасом і інтернеті.

Єфросиніна запитала у Цимбалюка, як актор може схарактеризувати сам себе та які жінки йому подобаються. На перше питання Тарас відповів, що він “може бути занудою”, “може зникнути на пару днів”. А от стосовно жінок сказав, що йому до вподоби особистості, які мають свою позицію, харизматичні й, навіть, гонористі. “Така як Мотря зі “Спіймати Кайдаша?”,- уточнила Марія. І артист підтвердив: “Так”. До речі Цимбалюк розповів, що теперішня дівчина Тараса 36 річна рестораторка та бізнесвумен фінансово не залежить від актора.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.