Оля Цибульська похизувалася, що до неї залицяються священники: “У мене є двоє святих отців”

Таня Лі поцікавилася в Олі Цибульської, чи залицяються до неї дівчата. Відповідь зірки виявилася набагато приголомшливішою. З'ясувалося, що до співачки підкатують 18-річіні юнці та навіть священники.

Оля Цибульська полюбляє шокувати фанів заявами на межі фолу. У нещодавньому інтерв’ю зірка надзвичайно приголомшила публіку, оскільки пригадала, як до неї залицялися священники.

Цибульська зізналася, що після 30 років їй стали часто писати в мережі 18-річні юнаки, сприймаючи адресатку за мілфу. Олі дуже приємно отримувати компліменти від цієї категорії прихильників, хоча іноді вони бувають доволі фривольні.

Оля Цибульська спокусила двох священників

А ще Оля вряди-годи отримує послання від священників. Таких шанувальників у знаменитості двоє. Вони обов’язково вітають співачку з усіма церковними святами, надсилають картинки на релігійну тематику, а ще з квіточками, деревами чи сходом сонця.

Такі повідомлення радують Цибульську, причому отримує вона їх не у Вайбері, де надзвичайно поширена подібна практика, а в Інстаграмі. Блогерка жартома поцікавилася, чи знімають церковнослужителі хрестик перед цим, на що Оля відповіла негативно.

Був час, коли кума Дзідзьо називали батьком сина Олі Цибульської

У студентські роки в Олю закохалася одна дівчина. Вона поводилася доволі агресивно, переслідуючи Цибульську і погрожуючи розправою, якщо та не прийде на побачення. Довелося таки зустрітися й пояснити, що між ними не може бути нічого спільного, оскільки вони одна одній не підходять. На цьому все закінчилося.

Надалі Оля зазнавала залицянь виключно з боку сильної статі. Причому глибоко переконана, що різниця у віці не має бути перепоною до зустрічей. Якщо людям добре разом, вік не має жодного значення.

Розповідати нинішньому коханому, з яким будуєш стосунки, про колишніх небажано, певна знаменитість. Краще створювати нові історії, а минуле кохання саме собою відійде на задній план.

Схожі статті

Цей торт готую всього за 15 хвилин: печиво, сметана, цукор та свіжі фрукти. До чаю дуже смачно

Цей десерт не лише швидко готується, але і порадує своїм смаком. Сметановий крем, банани та киві чудово поєднуються на фоні солодких крекерів.

Дорофєєва показала, як проводить час з дітьми Кацуріна від першого шлюбу: материнський інстинкт прокинувся

Українська співачка Надя Дорофєєва у своєму Інстаграм-блозі показала, як проводить час з дітьми Міши Кацуріна від першого шлюбу. Співачка, яка наразі не має власний дітей, чудово вжилася у роль мами.

Пугачова і Галкін: останні новини та місцеперебування гумориста і співачки, які забрали дітей та емігрували

Відтоді, як Алла Пугачова покинула межі рф і переїхала на ПМП до Ізраїлю, за пересуваннями зірки всі стежать особливо прискіпливо. Які останні новини щодо місцеперебування?