“По телевізору не можна розказувати”: Тополя дав довгоочікуване інтерв’ю з ALYOSHA, яка тільки прибула з США

Співачка повернулася до України після тривалого проживання в США разом з дітьми. І враховуючи те, що її з чоловіком Тарасом Тополею скоро знову чекає розлука - пара поспішила дати спільне інтерв'ю.

Відома українська співачка ALYOSHA (ім’я при народженні – Кучер Олена Олександрівна) одружилася із солістом гурту “Антитіла” ще в далекому 2013 році. З тих пір стосунки пари лише міцнішають. Звісно, з початком повномасштабного вторгнення життя Тараса й Олени сильно змінилося. ALYOSHA прийняла рішення поїхати до Сполучених Штатів Америки разом з трьома спільними дітьми подружжя – Романом, Марком та Марією.

Близько місяця назад на каналі українського блогера й ведучого Слави Дьоміна з’явилося інтерв’ю з Тарасом, де він поділився, що вже незабаром його кохана дружина разом з дітьми планує повернутися на територію України. Так і сталося – співачка приїхала із США в Україну цього місяця.

Однак через те, що наприкінці вересня до Штатів поїде вже її чоловік – в рамках американського туру гурту “Антитіла” – то пара часу гаяти не стала. І в ефірі телеканалу СТБ, під час передачі “Неймовірна правда про зірок”, з’явилося перше спільне інтерв’ю подружжя з часу повномасштабного вторгнення. Саме тому це інтерв’ю було таким довгоочікуваним.

ALYOSHA й Тарас Тополя дали спільне інтерв'ю перед початком американського туру гурту Антитіла
ALYOSHA й Тарас Тополя дали спільне інтерв’ю перед початком американського туру гурту Антитіла

Ведуча каналу Мирослава Мандзюк зустрілася спочатку з ALYOSHA, і співачка чесно зізналася, що почала планувати повернення на Батьківщину вже через місяць після приїзду до США. Однак від повернення її відмовляв саме чоловік.

“Кицюнька, ще не час, ще не варто: тут світла нема, опалення нема”

– передала Олена слова Тараса Тополі.

Хоч артистка й розповіла, що на життя зі свекрухою – мамою Тараса, яка теж проживає в Америці – їй було гріх жалітися, однак численні недоліки такого життя – несприйняття країни на душевному рівні, дороговизна житла, садочків, обслуговування транспорту, а найголовніше – життя без чоловіка – усе ж змусили її повернутися до України.

ALYOSHA розповіла журналістці Мирославі Мандзюк, з яких причин вона повернулася в Україну
ALYOSHA розповіла журналістці Мирославі Мандзюк, з яких причин вона повернулася в Україну

В наступній частині передачі ALYOSHA й Мирослава знаходилися в студії, а поруч зі співачкою вже розмістився її чоловік Тарас. Ведуча запитала в нього, як це – жити самому протягом довгого часу і раптом знову опинитися в хаті, повній людей. Тарас поділився, що хоч він і не любить розгардіяш у домі, однак він настільки скучив за родиною, що навіть непорядок його лише тішить.

“Я просто зараз кайфую від цього всього”

– зізнається співак.

Тарас Тополя і його дружина ALYOSHA дали перше спільне інтерв'ю за тривалий час
Тарас Тополя і його дружина ALYOSHA дали перше спільне інтерв’ю за тривалий час

Наскільки добре знають один одного ALYOSHA й Тарас

Крім розповіді про відчуття від тривалої розлуки та довгоочікуваного повернення, пара взяла участь у цікавій грі. Тарасу й Олені були запропоновані питання про характер чи вподобання половинки, і вони повинні були дати на них правильну відповідь. В цьому раунді подружжя продемонструвало приблизно рівні результати.

Тарас Тополя й ALYOSHA розповіли про цікаві подробиці свого сімейного життя
Тарас Тополя й ALYOSHA розповіли про цікаві подробиці свого сімейного життя

Після цього їм було завдано спільні питання. На запитання, хто в подружжі зазвичай перший мириться, ALYOSHA рішуче відповіла, що вона. Однак з усмішкою додала:

“Бо я частіше винна”

А Тарас також пожартував:

“Це такий спорт: посваритись – потім [піти] на примирення”

А на питання, як же вони миряться, співак відповів, лукаво переглядаючись із дружиною:

“Те, як ми миримось – про це по телевізору не можна розказувати”

Схожі статті

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.