Шість жінок клоуна з “Маски-шоу” Бориса Барського на ім’я Наташа: змінювали одна одну кожні 7 років

Мама Бориса Барського, бувши при надії, очікувала на донечку Наташу. Тож коли народився хлопчик і виріс, він подарував мамі довгоочікувану Наташу – невістку.

Коли Борис та Наталя відзначали 43-річчя шлюбу, чоловік сказав благовірній, що вона в нього вже шоста Наташа. Просто десь вичитав, що організм людини повністю відновлюється на клітковому рівні кожні 7 років. Виходить, вони з дружиною встигли шість разів зустріти одне одного в новому вигляді.

Одна з шести Наташ Бориса Барського

Історію про ненароджену дівчинку Наташу, замість якої на світ з’явився Боря, в родині розповідали практично всім гостям. Тому Барський, коли підріс, і почав знайомити маму зі своїми подружками завжди представляв їх Наташами, хоча дівчата мали зовсім інші імена.

Мама врешті розібралася, що син її підколює. Тож коли він привів наречену Наташу, з якою зібрався одружуватися, жінка виставила закоханих за двері, подумавши, що з неї знову сміються.

Борис Барський з дружиною відзначили 43 роки шлюбу

З невісткою Наташею свекруха ладила не дуже. Коли Борис повертався з гастролей, змушений був вислуховувати довгі тиради щодо дружини – то фиркнула, то щось не так сказала, то не так подивилася. Перелік претензій до невістки був настільки довгим, що комік починав жартувати: “А давай її отруїмо!” Тільки таким чином вдавалося маму заспокоїти.

Зі своєю Наташею Борис й досі щасливий і певен, що кохання нікуди не поділося за ці десятиліття. Дружина народилася в потязі й, напевно, тому обожнює подорожувати. Тож в його задачу входить оплачувати численні поїздки. Сам він уже давно не сприймає будь-яку подорож як відпочинок. Вона навпаки видається йому великим тягарем. Коли в дружини клоуна на кордоні митники поцікавилися, чим займається чоловік, якщо вона так багато подорожує, вона відказала, що заробляє гроші на її поїздки.

Схожі статті

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.

Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.