Довгої весільної сукні не буде: Саша Заріцька визначилася з місцем весілля – в Ялті та в пляжному прикиді

Те, що лідерка гурту Kazka Олександра Заріцька закохана й збирається заміж, вже ні для кого не секрет. Співачка відкрила деякі деталі освічення Павла Тараненка та яким має бути весілля.

Виявляється, наречений Саші зробив їй дуже романтичну пропозицію руки й серця. У квітні зірка перебувала в Іспанії з концертами. Паша саме поїхав до Німеччини, щоб перегнати автівку для ЗСУ.

Він підлаштував усе так, щоб вони перетнулися у Венеції. Обрав гарну локацію, поставив камеру, став на одне коліно й освідчився в коханні. Олександра, що небайдуже ставиться до кіношних трюків, була розчулена подібним дійством до глибини душі.

Закохані зіграють весілля у звільненій Ялті

Весілля закохані збираються зіграти після перемоги України над ворогом. Саша й Паша мріють зробити це біля моря, тож слід дочекатися звільнення Криму, щоб можна було вільно відвідати Ялту. Заріцька вже має уявлення, якою буде її весільна сукня. Класичного білого кольору чи, можливо, молочного. Вона має бути виконана в пляжному варіанті.

Саша вже знає, якою буде її весільна сукня

Олександра з Павлом уже півтора року разом. Дівчина познайомила нареченого зі своїми батьками. Слід відзначити, що з мамою музикант відразу ж знайшов спільну мову. У зятя з майбутньою тещею виявилося чимало спільних інтересів – вони навіть дивляться одні й ті ж серіали.

Заріцька відзначила, що обирала чоловіка такого спокійного і флегматичного, як її мама. Бо сама пішла характером у запального тата. А от із батьком Саші Павлу поки не вдалося потоваришувати, оскільки наречений доньки не цікавиться ані риболовлею, ані футболом. Тож коли виїжджають на відпочинок усім гуртом, молодик переважно загоряє, а компанію зі спінінгом главі родини складає донька.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.