Син Валерія Харчишина обманув батька та став на захист України: “Який ти воїн? Куди ти йдеш?”

24 лютого 2022 року змінило життя українців досконально. От і Валерій Харчишин мав намір взяти до рук зброю, а старшому сину довірити опіку над родиною. Та сталося дещо по-іншому.

Коли постало питання, хто з двох – батько чи син – піде захищати країну, а хто залишиться опікуватися багатодітною родиною, у лідера гурту “Друга ріка” не було жодних сумнівів. Старший син Валерія Харчишина був затятим пацифістом. Він навіть у дитинстві не грався іграшковими автоматами й пістолетами.

Іван Харчишин обдурив батька і пішов служити

Тож знаменитий чоловік був певен: 25-річний Іван, що навчався на філософа, залишиться в тилу. Та син порушив усі плани батька. Валерій довірив первістку вивезти першу дружину з дітьми в більш безпечне місце, де не бомблять.

А той дорогою в Житомирі залишив маму Юлію з дітьми в машині, а сам заскочив у військкомат і записався до ТрО. Дізнавшись подібну новину, Харчишин лише вигукнув у серцях:

“Який ти воїн? Куди ти йдеш?”

Хлопцю в окулярах того ж вечора видали автомат, а він навіть не знав, як ним користуватися. Тож тату довелося провести лікнеп зі збирання зброї:

“Він взагалі проти зброї. Він агностик, пацифіст, філософ. Ще й в окулярах”.

Татусь і досі не може прийти до тями, що його син тепер військовий, а він перебуває у статусі цивільного. Івана Харчишина, який перебуває у ЗСУ й понині, залишили служити на півночі України. Він затято рветься на передову й звинувачує батька, що саме той, завдяки своїм зв’язкам, домовився, аби сина не відправили в якусь гарячу точку.

Валерій Харчишин нічого хорошого від агресивних сусідів не чекає. На думку музиканта, росія восени й взимку тільки нарощуватиме бомбардування й запускатиме по тисячі дронів на день. Тож фронтмен “Другої ріки” закликає українців подбати про надійне укриття.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.