47-річна Lama зізналася, що полишила коханого, щоб виступати на сцені: “Не завжди виходить”

Довгий час про зірку початку нульових Lama не було нічого чутно. Нині Наталія Дзеньків відновила концертну діяльність, аби надавати посильну допомогу ЗСУ.

Пісні співачки з надзвичайним голосом “Мені Так Треба”, “Привіт, привіт”, “Літак”, “Моє Серце” та інші у 2006 році та й пізніше лунали чи не з кожної праски. Потім у творчості зірки була чимала пауза. А 2022 року Lama порадувала новою композицією “Сильні люди”. Про своє нинішнє життя Дзеньків розповіла блогеру Богдану Беспалову.

Лама активно волонтерить

Сказати по правді, життя в шоубізі страшенно дратувало артистку. Всі ці переїзди, купа незнайомих людей поряд. З одного боку вона мріяла про звичайний родинний спокій, з іншого хотілося писати пісні й нести їх у народ. Доводилося балансувати на межі.

Співачка мешкає в лісі, а поряд коханий

Нині, коли Наталі 47 років, вона, здається, знайшла статус кво. Мешкає посеред лісу. Поряд коханий, який на 15 років молодший від жінки, і дві собаки. Що ще потрібно для щастя? Дзеньків не шкодує, що свого часу не народила дитину.

Коли було трішки більше за 20, дивилася на знайомі родини з малюками та розуміла, як їм важко. До процесу виховання задіяно бабусь та дідусів. А в неї лише одна мама й та у Франківську. Хто їй допомагатиме? От і не наважилася:

“Розумію, що це ж треба дітей народити, всі ж то кажуть, що це треба, а я розумію, що мене не тягне до цього”.

Отже, замолоду дівчина зробила вибір на користь роботи, а згодом без вагань відмовилася від творчості й з радістю віддалася сімейним турботам. Нині намагається втримати баланс між родиною та командою, з якою співпрацює.

З’ясувалося, що пісні Lama шанувальники пам’ятають і люблять, а на благодійних концертах залюбки підспівають, пам’ятаючи кожне слово. TikTok сповнений уривками з композицій. Тож іншого виходу у співачки немає – доводиться знову згадати минуле і вийти з зони комфорту на сцену.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.