“Це має бути ось, близько”: Євген Кот та його дружина розповіли про плани стосовно майбутніх дітей у родині

Проблема завести власних дітей для багатьох людей стає надмірно складною, що вже казати про спортсменів та професіональних танцюристів, в яких забагато фізичних травм організму та перевантаження.

Своїми проблемами стосовно того чи хоче й може зіркова пара Євген Кот та Наталія Татарінцева мати дітей, подружжя поділилося у розмові на каналі “Слава+”. Цього разу Євген та Наталія не узгоджували свої відповіді один з одним, оскільки інтерв’ю молоді люди давали журналісту паралельно та окремо, але відчувалося, що ця тема займає у родині чи не головне, після творчості, місце.

Євген Кот з дружиною Наталією Татарінцевою
Євген Кот з дружиною Наталією Татарінцевою

Наталія

Наталія розповіла, що вже давно займається своїм здоров’ям в плані можливості завагітніти, навіть зверталася до репродуктологів, але коли зрозуміла, що бажання мати дитину стає нав’язливою ідеєю, зрозуміла, що пора сказати собі стоп. Наталія вважає, що дитина повинна прийти у родину сама й не важливо станеться це природно, через власну вагітність, або в інший спосіб, у тому числі й шляхом всиновлення чужої дитини. Зараз, каже Наталія, вони з чоловіком обоє відчувають, що цей момент наближається:

“Це має бути ось, близько. Євгену сняться сни, а я просто інтуітівно це відчуваю”.

На питання журналіста, якщо це станеться, то як Наталія зможе при такому навантаженні роботою виношувати дитину. Жінка відповіла, що просто у такому разі у неї в пріоритеті буде не робота, а дитина.

Євген

Хореограф та відомий танцівник Євген Кот мріє про великий будинок для великої родини, обов’язково з великим басейном. Журналіст попитав чоловіка про його ставлення до усиновлення дітей. На це артист дав зрозуміти, що спочатку вони з дружиною пройдуть шлях до власної дитини, а якщо успіху у цьому не матимуть, то варіант з усиновленням їм підійде. Про усиновлення чужої дитини варто думати, додав Євген, й тоді, коли буде кілька дітей власних, а захочеться мати ще більшу родину.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.