Психологиня розсварила Олю Полякову з мамою в пух і прах: “Соромно розказати про себе всю правду”

Часи нині такі, що багато хто ледь не зривається з котушок від напруги. Чи варто у такому разі сподіватися на допомогу психолога? Співачка Оля Полякова поділилася власним досвідом з цього приводу.

Оля Полякова виступає категорично проти сеансів у психологів. Зірка вважає, що більшість вітчизняних спеціалістів мають дуже низьку класифікацію. Мовляв, ті, у кого не вийшло співати чи займатися дизайном, закінчують 2-місячні курси й починають надавати психологічну допомогу.

Дорослі дівчата регулярно обговорюють важливі питання

Про свій власний невдалий досвід спілкування зі спеціалістом Полякова розповіла Маші Єфросиніній в черговій програмі “Дорослі дівчата”. Одного разу Оля знайшла психологиню аж у Швейцарії, оскільки до місцевих спеціалістів не наважилася звертатися, боячись розголосу подробиць її життя.

Жіночка артистці сподобалася. Вони чудово комунікували. Але десь на 8-му сеансі Полякова стала помічати, що ці сеанси стали негативно впливати на її відносини з мамою. Психологиня всі проблеми в житті пацієнтки пояснювала втручанням матері. Звісно, це призвело до конфліктів між рідними людьми.

Психологиня розсварила Олю Полякову з мамою

Спочатку білявка погоджувалася, що всі негаразди з самого дитинства тим чи іншим чином пов’язані з матір’ю. Та згодом втямила, що в 40 років пригадувати старі образи й сваритися через них дуже нерозважливо.

Мама така, яка вона є. Жінку змінити неможливо. Тому немає сенсу настільки агресивно реагувати на її критику, висловлювати невдоволення маминими словами. З цим треба змиритися й жити спокійно далі.

Маша Єфросиніна не погодилася з позицією подруги, зазначивши, що у результаті психоаналізу Полякова все ж знайшла вихід із ситуації, і надалі це спростить її взаємини з мамою.

Та, здається, королева ночі не спроможна осягнути всю важливість проблеми. Навіть спілкуючись зі спеціалістом, завжди намагалася щось прикрашати, щоб показати себе у кращому світлі, не розуміючи, що на допомогу можна розраховувати, якщо говорити виключно правду і нічого більше.

Схожі статті

Смачна та пишна випічка: кекс із маком та вишнею. Красивий у розрізі десерт прикрасить ваш святковий стіл

Приготування смачного та вишуканого кексу, який поєднує в собі ніжний смак шоколаду, вишні та легкість білого коржа з маком. Цей десерт стане чудовим доповненням до будь-якого столу.

Раз, два і готово: простий рецепт часниково-сирних булочок раніше й не знала, а тепер печу ледь не щодня

Такі чудові булочки є дуже смачними. Особливо коли вони ще теплі. До того ж булочки дуже поживні. Саме тому такі смаколики можна брати на перекуси у школу та на роботу.

З одного замісу ціла гора випічки: елементарне тісто на пиріжки. Раз випікаю в духовці, інший – на сковороді

Смачні та пишні пиріжки з начинкою швидко готуються й так само швидко з'їдаються. Обов'язково спробуйте цей лінивий рецепт, якщо не любите возитись з довгим приготуванням страви.