Оля Полякова дбає про освіту доньок: Маша навчається у третьому виші, а Алісу дозволила називати Валерою

Оля Полякова докладає максимум зусиль, щоб дві її донечки здобули гідну освіту. В інтерв'ю Дмитру Гордону співачка розповіла про перспективи в навчанні своїх дітей.

Маша

Старшій доньці Полякової минуло 18 років. Мама гордиться її успіхами в навчанні. Торік 17-річна Маша надіслала документи до п’яти вишів в Англії й про всяк випадок в один шотландський. Пройшла в усі навчальні заклади.

Оля Полякова з донькою Машею

Маша взагалі-то мріяла навчатися в Америці, але там беруть студентів, що досягли 18-річчя. Тому дівчина обрала один із лондонських навчальних закладів. Показувала гарні результати на екзаменах, але мрія нікуди не поділася.

Щойно Маші минуло 18 років, вона вступила до Берклі, щоб вивчати перформер. До початку занять залишалося пів року, тому мама порадила допоки відвідувати Київську консерваторію. Так юнка стала студенткою композиторського відділення. Полякова певна, що дівчина впорається із навчанням в Києві та Каліфорнії одночасно.

Аліса

Не обійшлося без обговорення й 12-річної молодшої донечки зірки. Тут мова пішла не про навчання, а про більш глобальні питання. Оля зізналася, що Аліса є прибічницею гендерної рівності. Дівчинці змалечку не подобалося нав’язування стереотипів на кшталт, що вона має носити сукенки й гратися в ляльки.

Оля Полякова з донькою Алісою

Протест вилився у вимогу називати її “бомжем Валерою” та носінням чоловічих речей. Дитина попросила влаштувати їй день народження на звалищі, яке організували штучно задля іменинниці. А ще тато купив доні хлопчачі плавки, в яких Аліса залюбки пірнала в басейн.

Мама поставилася до протесту дитини проти гендерних стереотипів з розумінням. Навіть зателефонувала до школи й попросила, щоб доньку там записали Валерою. Подібний метод виховання на диво призвів до бажаних результатів. Минуло півтора року, й Аліса заспокоїлася. Оля певна, що вона врешті усвідомила свій гендер.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.