Оля Цибульська зізналася, що має прямий зв’язок з Богом і спілкується з ним: “Я дуже вдячна йому за це”

Відома українська співачка Оля Цибульська у новому інтерв'ю розповіла про своє ставлення до церкви та Бога. Зірка зізналась, як насправді спілкується з Творцем

Знаменита українська співачка Оля Цибульська у новому інтерв’ю для журналіста та ведучого Слави Дьоміна розповіла про своє ставлення до духовності та релігії. Артистка чесно відповіла на запитання про те, чому не підтримує ідеологію сучасної церкви, а також зізналась, що навчилась спілкуватись із Богом напряму.

Цибульська про релігію

У розмові з журналістом відома українська співачка зазначила, що духовно дійшла до того, що навчилась розділяти для себе віру та релігію. За словами артистки, тепер вона легко спілкується з Богом напряму, без “посередників” у вигляді церкви. Оля Цибульська щиро заявила, що вдячна Творцеві за таку можливість.

Оля Цибульська в інтерв'ю для Слави Дьоміна розповіла про своє ставлення до Бога
Оля Цибульська в інтерв’ю для Слави Дьоміна розповіла про своє ставлення до Бога

Крім того, зазначила у розмові зі Славою Дьоміним співачка, вона не підтримує ідею сьогоднішньої української церкви. Оля Цибульська не стала приховувати, що сьогодні бачить у ній занадто багато маркетингу, який і заважає людям насправді вірити та підтримувати духовний зв’язок із Богом.

Артистка також пригадала історію, як вперше побувала в Єрусалимі. Тоді знаменитість навідалась до Храму Гробу Господнього. На вулиці зірку налякала велика кількість озброєних людей, а всередині її бентежили релігійні традиції, як от, наприклад, потреба завжди покривати голову перед тим, як зайти до церкви.

“Я зрозуміла, що є дуже багато історій соціальних, які заважають ось цьому зв’язку. Коли я зайшла в гроб, я відчула дуже сильну енергію, і я зрозуміла, що моє спілкування [з Богом] воно так і змалку відбувається, як тоді під столом колись у 5 років, коли ти залізаєш, і чуєш Його… релігія і ось ці всі релігійні традиції, вони мало мають спільного з прямою розмовою”, – прокоментувала Оля Цибульська.

Оля Цибульська зізналась, як ставиться до Бога та чому не підтримує сучасну церкву
Оля Цибульська зізналась, як ставиться до Бога та чому не підтримує сучасну церкву

Разом із тим, зізналась Оля Цибульська, свого сина Нестора вона таки хрестила. За словами артистки, саме ця традиція допомогла їй усвідомити, що вона – мама.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.