Яка вона – Марія-Барбара? Донька легендарного Кузьми Скрябіна розповіла про своє життя без батька

Легенда українського року Кузьма Скрябін залишив після себе не тільки музичний спадок. Пішовши рано з життя, він залишив єдину доньку, з якою був дуже близьким.

Марія-Барбара, або, як лагідно називав її Кузьма, — Буся, після загибелі батька у лютому 2015 року в автомобільній аварії, інтерв’ю давала не часто, але нещодавно журналісту Олексію Суханову вдалося поговорити з дівчиною.

Марія-Барбара народилася у 1997 році. Ім’я Барбара їй дав батько, який обожнював польську актрису Барбару Брильську, дуже популярну за радянські часи. З легкої руки батька ім’я скоротили й всі рідні її називають просто Буся.

Зараз дівчина доросла та заміжня. У 2019 році ще студенткою вона побралась з хлопцем, з яким разом навчалась у медичному виші Віктором Туром. Прізвище Кузьменко вона змінювати не стала. Тоді молодятам з весіллям допомагав Дзідзьо, який вважав Кузьму своїм хрещеним батьком в шоубізнесі.

Зараз Барбара працює лікарем дерматологом-косметологом в приватній клініці, де й зустрівся з нею журналіст. Дівчина розповіла, що хоча батько завжди прищеплював їй смак до музики та кіно, вона обрала медицину, бо сама у підлітковому віці страждала від шкірних захворювань. Тоді в Україні їй допомогти не могли. Тепер вона спеціаліст, який допомагає людям не тільки з дерматологічними проблемами, а й з косметичними. До речі, якось раніше Барбара розповідала, що батько був шокованим її вибором, хоча сам закінчив медичний, але ні дня за фахом не працював.

Донька свого батька

На запитання журналіста, яким був її батько, дівчина відповіла, що батько був дуже принциповим та безкомпромісним, що завжди ускладнювало йому життя. Ці риси, говорить Барбара, вона перейняла від нього.

Також, як і батько, вона любить свою країну, тому після подій 24 лютого минулого року, вона не схотіла втікати за кордон: “Не хочу нікуди їхати з України та Києва”,- зізналась вона в інтерв’ю.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.