Від кохання до розлуки: історія 19-річного шлюбу світових титанів спорту Ірини Дерюгіної й Олега Блохіна

Що є запорукою щасливого шлюбу? Спеціалісти вважають, що для міцної сім'ї в парі один партнер повинен доповнювати другого. А якщо побрались дві сильні особисті?

Історія шлюбу Ірини Дерюгіної та Олега Блохіна — якраз той випадок. Долі було завгодно поєднати двох світових титанів спорту, особистостей, які ніколи, ні в житті, ні в спорті не поступалися своїми принципами, завжди й в усьому прагнули залишатися на  першій сходинці п’єдесталу.

За радянські часи шлюб між українськими гімнастками та футболістами київського “Динамо” не був чимось рідкісним. І річ не в тім, що тодішня влада вітала це, або настирливо “рекомендувала”, хоча, кажуть, що було і таке. Річ у тому, що графіки тренувань футболістів та гімнасток часто збігалися, було навіть таке, що тренування проходили в одному місці. Та у Дерюгіної з Блохіним історія знайомства дещо інша. Олег познайомився з Іриною завдяки своїй майбутній тещі, не останній людині у спорті Альбіні Миколаївні, яка, до речі, у цьому році пішла з життя. Вона запросила Олега до себе в гості розповісти, як лікував травму таку саму як і в її доньки. Олег погодився, а з часом між молодими людьми виникло кохання.

Все починалось красиво

Весілля було гучним. А як інакше: об’єдналися  у родину зірки такої величі! Вся країна спостерігала та раділа за них. У шлюбі народилася донька Іриша. Здавалося б: жити та радіти. Але через 19 років Олег пішов з сім’ї. Спочатку він вирішив поїхати працювати тренером за кордон. Тодішня влада на це відмовлялася давати дозвіл, тоді Ірина Дерюгіна приклала масу зусиль й досягла свого. Та це, як з’ясувалося пізніше, коштувало їй дорого, бо чоловік знайшов там своє нове кохання.

І
Історія кохання спортивної пари Ірини Дерюгіної й Олега Блохіна

Пані Ірина не любить говорити про це. Лише іноді в інтерв’ю скупо згадує приємні моменти, підтверджуючи, що кохання між ними було і починалося все красиво та щасливо. Про розпад родини вона майже ніколи не розповідає. Каже тільки, що відтоді й до сьогодні спілкуватися з колишнім вона не хоче. На запитання журналістів, що стало причиною розлуки, вона коротко відповідає: “Гімнастика”. Коли ж її питають, чи не жалкує вона про союз з Блохіним, Дерюгіна каже, що не можна жалкувати, тому що від того союзу вона одержала ла свій головний приз у житті — доньку Іришу.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.