Українсько-американський красень: старший син Андрія Шевченка розповів про своє дитинство в Україні

Дитинство первістка Андрія Шевченка минуло далеко за межами України. Та нині Джордану 18 років, і він врешті усвідомив свою національність та спрагу до свободи.

Старший син відомого футболіста Андрія Шевченка нині навчається в США, здобуваючи вищу освіту в Єльському університеті. Джордан зростав в Італії та Англії, тож про Україну мало що знає.

Андрій Шевченко з сином Джорданом

Хоча раніше частенько з татусем навідувався до Києва. Про ці відвідини молодик згадав, даючи інтерв’ю “Голосу Америки”. Звісно, хлопчик знав українською всього декілька слів, тому не міг повною мірою спілкуватися з родичами по татовій лінії. Але щедрі бабусині наїдки пам’ятає й понині. Стільки смачної домашньої їжі Джордану більше ніде не доводилося куштувати.

Джордан Шевченко

Коли родина Шевченків приїжджала до України, то зупинялися або в батьковій квартирі, або у бабусиному будинку. Шевченко-молодший чудово пам’ятає столичні краєвиди. Раніше він не усвідомлював, що є наполовину українцем. Та збройна агресія сусідньої країни відкрила Джордану очі на реальність, що існує довкола.

Андрій Шевченко з сином Джорданом

Молодик почав вивчати мову й історію своїх предків. Оскільки в Єлі не викладають українську мову, довелося брати уроки онлайн у Колумбійському університеті. Тож тепер першокурсник уважно вислуховує лекції професора Тімоті Снайдера.

Джордан уже усвідомив, що зовнішні сили весь час намагаються впливати на свободолюбний народ. Річ Посполита, московія, Османська імперія – всі вони свого часу намагалися підкорити українців своїй волі. Нині ситуація повторюється.

Син легендарного футболіста певен, що українці не здадуться без бою. Сам на своєму місці робить усе можливе, аби допомогти Україні. Разом з іншими студентами займаються волонтерством. В універі на кампусі збирають пожертви, розповідаючи про війну та даруючи за донати маленькі сувенірчики.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.