Співачка Надія Бабкіна розкрила таємницю своєї дружби із Софією Ротару та її спроби приїхати у росію

За словами Надії Бабкіної, вона підтримує дружній зв'язок зі Софією Ротару та навіть готувала спільний музичний номер виконання пісні Червона рута. Однак, наскільки це правда?

У недавньому інтерв’ю російська співачка Надія Бабкіна зробила кілька заяв щодо української музичної ікони, Софії Ротару, які звісно викликали хвилю обурення і сумнівів. Бабкіна, відома своєю підтримкою росії у нам відомій складній ситуації, стверджувала, що в дружніх стосунках з Ротару та активно підтримує її.

Надія Бабкіна
Надія Бабкіна

Проте перш за все, Софія Ротару відома своєю аполітичністю. Вона не робить голосних заяв про політику та утримує нейтральну позицію в сьогоднішніх подіях. Замість цього, Ротару відзначається своєю підтримкою захисників України та активно виражає їм допомогу. Отже, заяви Надії, що вони з Ротару підтримують одна одну, виглядають малоймовірними.

Софія Ротару
Софія Ротару

Далі, Бабкіна заявила, що Софія Ротару висловлювала бажання приїхати до Росії, але не мала такої можливості через ситуацію в Україні. Вона вважає, що Ротару припинила відкриті зв’язки з подругою через потенційні загрози та не може покинути країну через обмеження. Проте ця інформація не підтверджується ніякими доказами або заявами самої Ротару. Багато із цієї історії викликає сумніви та питання щодо їхньої правдивості.

“Ми з нею телефонуємо одна одній, говоримо, підтримуємо одна одну. Але на якийсь час зараз перервали, бо є небезпека… У нас вже був зроблений номер. Але її не пустили. Ми повинні були з нею співати “Червону руту” українською мовою. Колектив “Русской песни” і вона… Це так було круто, вона була так захоплена”, – розказує Бабкіна.

Особливо важливим є той факт, що Бабкіна відкрито виражала підтримку росії. Саме ці заяви створюють серйозні сумніви щодо правдивості інформації, яку вона надала на інтерв’ю російських ЗМІ.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.