Холостяк Нікіта Добринін вперше зізнався, чи вдалося без судів розлучитися з Дашею Квітковою: “Я не хотів”

Звістка про розлучення ідеальної пари Даші Квіткової та Нікіти Добриніна стала для широкого загалу справжнім шоком. Жінка частенько давала інтерв'ю з цього приводу. Тепер настала черга чоловіка.

Поспілкувавшись з ведучою програми “Розлучена-Розлючена” Аліною Шаманською, Нікіта Добринін виклав власну версію негараздів у родині, що призвели до розлучення. Звісно, розкласти по пунктах усі причини розбрату в родині молодик не зміг.

Нікіта Добринін розповів про розлучення з Дашею Квітковою

По-перше, все уже переболіло й трішки відійшло на задній план. А, по-друге, Нікіті не хочеться згадувати ті події, переживаючи заново:

“Так склалося. Таке життя”.

Підписники Інстаграм-акаунтів, які щойно бачили родинну ідилію у світлинах Даші та Нікіті, їхні обійми з синочком, дізнавшись про розлучення, почувалися обманутими – невже все це було звичайною грою на публіку?

Нікіта Добринін розповів про розлучення з Дашею Квітковою

Добринін запевнив, що у соцмережу викладалися моменти їхнього спільного життя, коли вони дійсно були щасливими. А щойно цього не стало, вони чесно розповіли про намір розлучитися:

“Інколи стосунки помирають як люди”.

Нікіті неодноразово доводилося переживати хвилю хейту. Спочатку це сталося, коли він переміг у голосуванні під час вибору кандидатури “Холостяка”. Тоді навіть довелося залучати психолога на допомогу. Вдруге це сталося під час розлучення. Знову прийшлося залучити спеціаліста, щоб знайти можливість порозумітися з дружиною у питаннях виховання 2-річного сина Лева.

Даша виявилася більш балакучою, сповістивши, що звернулася до адвокатів із приводу поділу спільно нажитого майна. Вони з Нікітою, мовляв, планують продати спільний будинок, а квартиру у новобудові, яка ще не здана в експлуатацію, молодичка воліє залишити чоловіку. До того ж Квіткова виставила на продаж позашляховик – подарунок колишнього чоловіка. А BMW вирішила залишити собі.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.