Мріяв стати священником та знайшов себе у кар’єрі гумориста: історія імпровізатора Володимира Шумко

Історія Володимира Шумка, від мрії стати священником до власної дороги у гумор та імпровізацію. Життєвий шлях актора і коміка: знайшов талант артиста.

Володимир Шумко народився у 1987 році в місті Умань, що на Черкащині. У своєму дитинстві прагнув служити у церкві та мріяв стати священником. Чи вплинуло на цю дитячу фантазію виховання, чи можливо життєві повороти — питання невідоме. Але, хай там як, дитячі амбіції залишилися в минулому. Замість цього, Володимир Шумко провів свої шкільні роки на аматорській сцені та брав участь у різних театральних постановках. Володимир не планував стати економістом, але в останній момент подав документи до Уманського державного аграрного університету на економічний факультет.

Володимир Шумко
Володимир Шумко

Студентські роки в «бажаному» університеті змінили світогляд Володимира Шумка. Точно тоді він почав виступати у КВК. Перша його команда отримала назву «ДДП» — діти дяді Петра. Займаючись гумором, Володимир переконався, що з нього не вийшов би економіст. Здобувши вищу освіту, він перемикнутися на ведучого весіль. Однак це виявилось недостатньо цікавою справою для нього, і через кілька років у його житті з’явилася театральна студія під назвою “Чорний квадрат”, де розпочалася його кар’єра імпровізатора.

Цікаві подробиці з життя Володимира Шумка

  • Актор вважає, що гумор – найбільша сила нації. Допоки ми жартуємо та сміємося, ми залишаємося непереможними.
  • Володимир захоплюється колекціонуванням коміксів. Унікальні журнали Marvel, старі випуски DC, а також нові українські видання – це скарби, якими володіє Шумко.
  • Захоплення фантастикою привело гумориста до бажання отримати дві суперсили: здатність лікувати дотиками та телепортуватися.
  • Розпорядок дня артиста дуже насичений. Хоча Володимир любить спати, він лягає дуже пізно через постійні гастролі, концерти та зйомки.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.