Український Бред Пітт: шлях Романа Луцького від театральної сцени до великого екрана та життя за кадром

Розповідь про життєвий шлях українського актора Романа Луцького, якого часто порівнюють із Бредом Піттом. Популярність здобув після вражаючої ролі у відомому фентезі "Сторожова застава".

Роман Луцький навчався на режисерському факультеті в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На початку свого навчання він брав участь у різних державних святкуваннях та річницях, але пізніше зрозумів, цей шлях не для нього. Уже на третьому курсі Роман відвідував уроки акторства і через два роки навчання змінив спеціальність на акторську вже офіційно.

Український актор Роман Луцький, відомий своєю роллю в нашумілому пригодницькому фільмі “Сторожова застава”. Після цієї ролі його часто порівнюють з Бредом Піттом. Проте Роман наголошує, що має власні плани на життя.

Роман Луцький
Роман Луцький

Першу кінороль Роман здобув у фільмі “Брати. Остання сповідь”. Виявившись на пробах практично випадково, він вразив своєю акторською майстерністю.

Після Революції Гідності Роман Луцький вирішив відмовитися від ролей російською мовою, попри те, що раніше грав на російській.

Варіантів для майбутньої професії було багато, і Роман не планував стати актором з самого початку. Він вступив на режисерський факультет, де вибрав спеціалізацію “режисура естради та масових видовищ”. Однак з часом зрозумів, що ця сфера не для нього та змінив спеціалізацію на акторську.

Кадр з фільму Сторожова застава
Кадр з фільму Сторожова застава

Роман Луцький отримав свою першу роль у театрі у 19 років, граючи у виставі “Шлюб по-італійськи”. Спілкуючись про свій досвід та кар’єру, Роман визнає, що не поспішає йти з театру, оскільки для нього він дуже важливий.

“Театр дає мені можливість відчути себе в формі. Я сумую за кіношною атмосферою, коли не перебуваю в ній”, розмірковує Роман.

Коли фільм “Сторожова застава” вийшов у кінопрокат, популярність Романа зросла. Він розповідає, що тепер, прогулюючись по рідному Франківську, не може не привернути увагу людей.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.