Оля Полякова назвала свій найбільший гонорар з п’ятьма нулями, який їй довелося повернути: “Я ридала”

Відома українська співачка Оля Полякова заговорила про власний заробіток. Знаменитість назвала свій найбільший гонорар за всю історію власної кар'єри на сцені

Оля Полякова, відома українська співачка, у нещодавньому інтерв’ю для видання “Люкс ФМ” розповіла про свій найбільший гонорар за всю історію власної кар’єри. Знаменитість чесно зізналась, яку суму їй запропонували за виступ та пояснила, чому ці гроші їй довелось повернути замовнику. Причина виявилась прикрою.

Найбільший гонорар Полякової

У розмові з журналістом “Люкс ФМ” Оля Полякова розповіла про замовлення, яке їй запропонували у новорічну ніч 2022 року. Знаменита українська артистка пригадала, що це був Новий рік перед початком повномасштабної війни, і тоді замовники попросили Суперблондинку не просто заспівати, а провести корпоратив повністю.

Оля Полякова розповіла про свій найбільший гонорар і на що вона його витратила
Оля Полякова розповіла про свій найбільший гонорар і на що вона його витратила

Відповідно, пояснила знаменитість, сума гонорару була чималою. Артистка неохоче оголосила цифру, яку їй заплатили, втім у відповідь на запитання журналіста зазначила, що сума складала щонайменше 100 тисяч доларів. Оскільки зірка мала виступати на корпоративі безпосередньо у новорічну ніч, гонорар помножили на два.

Втім, продовжила Оля Полякова, отримати ці гроші та витратити їх на власні потреби їй не судилось. Знаменитість розповіла, що незадовго до новорічної ночі вона захворіла на коронавірус, а тому провести корпоратив не змогла. Зірка вирушила на лікарняний і віддала власний гонорар назад замовнику.

Оля Полякова зізналась, чому була змушена повернути найбільший гонорар за всю свою кар'єру
Оля Полякова зізналась, чому була змушена повернути найбільший гонорар за всю свою кар’єру

У коментарі для журналістів Оля Полякова зазначила, що буквально “ридала”, коли віддавала гроші назад. Річ у тім, що така кругленька сума за виступ на закритій вечірці неабияк зацікавила артистку, тому вона сильно засмутилась, коли втратила шанс заробити.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.