Куди зник повелитель вовчиць та чи збирається повертатись в Україну: повна історія Олега Винника

Таємниця зникнення Олега Винника: аналізуємо причини виїзду співака. Про перспективи Олега та його майбутнє. Чи готовий співак повернутися до України?

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, багато відомих українців виїхали за кордон, серед них співак Олег Винник.

Коли Олег виїхав з України, то припинив активне ведення своєї офіційної сторінки в Instagram та обірвав зв’язок із друзями та фанатами. Багато новин облетіло інтернет, навіть чутки про його можливу загибель. Проте через певний час, Олег сам вийшов на зв’язок і розсіяв догадки.

Олег Винник
Олег Винник

За словами співака, він опинився у Німеччині на лікуванні через серйозну хворобу. Однак через рік після цього він знову з’явився на інформаційному полі та висловив співчуття щодо своєї відсутності під час подій в Україні. Він сказав, що не міг взяти участь у захисті країни та боротьбі за її єдність і це його засмучувало.

Продюсер Денис Путінцев висловив свою думку на цю тему, вказавши, що Олег Винник заробив достатньо грошей, щоб жити у Європі та відкрити свій бізнес. Він також прогнозує, що співак ніколи не поверне свою колишню популярність, і на сцені з’явилися нові кандидати на роль українського музичного лідера.

Останнім дописом на його сторінці в Instagram є нова пісня, можна догадатись, що співак продовжує творити музику, але його майбутні плани щодо повернення в Україну залишаються невідомими. Чи розпочав він нове життя за кордоном, чи причиною його відсутності є серйозна хвороба, поки що залишається таємницею.

У інтерв’ю на YouTube-каналі “КРП” він заявив, що є громадянином України, резидентом Німеччини протягом 23 років, і має лише закордонний паспорт, оскільки внутрішній паспорт України був забраний у нього у 2000-х роках, коли він став на постійний облік в українському посольстві. Він додав, що не бажає говорити про подробиці війни, оскільки вважає, що відповідає за свої слова та вчинки. Він виїхав з України та заявив, що вивіз з собою багато людей.

Зараз за сторінкою Олега спостерігає багато людей, і його прихильники сподіваються на повернення співака, але існують і ті, хто вже втратив надію у його порядність.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.