“Ситуація почалась не зараз”: Вітовська розсекретила, як Сумська ставиться до того, що її донька живе у рф

Ірма Вітовська, відома українська актриса, розповіла про те, що думає її колега Ольга Сумська про свою старшу доньку Тоню Паперну, яка вже давно живе у рф

Ольга Сумська, відома українська актриса, давно здобула свою популярність. Зірка стала відомою, зокрема, завдяки своїм славетним предкам – акторський рід Сумських продовжила саме вона. Втім, старша донька знаменитості не захотіла асоціюватись з маминим іменем на Батьківщині, тому переїхала жити та будувати кар’єру в росію. Ірма Вітовська, колега Ольги Сумської по цеху, висловилась про їхню сімейну драму.

Вітовська про доньку Сумської

Не так давно старша донька Ольги Сумської отримала роль у російському серіалі. Хоча українська актриса не коментувала того факту, що її дитина продовжує працювати в росії, у новому інтерв’ю для “РБК-Україна” Ірма Вітовська висловилась про те, що відбувається. Знаменитість не стала відкрито критикувати доньку своєї колеги, але зазначила – відвертою підтримкою російської влади вона не займається.

Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна вже давно живе та працює у росії
Старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна вже давно живе та працює у росії

За словами Ірми Вітовської, Ользі Сумській найімовірніше дуже важко жити з усвідомленням, що її дитина відірвана від неї кордоном із країною, що почала війну проти України. Втім, додала колега відомої української актриси, Тоня Паперна живе у росії вже багато років, а за цей час вона встигла там реалізуватись як актриса та людина.

“Вона ж не після вторгнення переїхала, правда? Я не знаю її [Ольги Сумської – прим. ред.] доньку… але ця ситуація почалася не зараз”, – прокоментувала у новому інтерв’ю відома українська актриса Ірма Вітовська.

Ірма Вітовська розповіла про те, як Ольга Сумська ставиться до того, що її донька живе в росії
Ірма Вітовська розповіла про те, як Ольга Сумська ставиться до того, що її донька живе в росії

Крім того, зазначила Ірма Вітовська у відповідь на запитання, чи можна пробачити Тоню Паперну, вона не є учасницею українофобських заходів та організацій, а тому не підтримує російську владу та дії кремлівського режиму.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.