Соліст гурту “ТІК” Віктор Бронюк зізнався, що має нерухомість за кордоном: місце біля моря

Відомий український співак Віктор Бронюк розповів про своє майно за кордоном. Знаменитість зізнався, що колись придбав нерухомість за межами України

Віктор Бронюк, відомий український музикант і фронтмен гурту “ТІК”, у новому інтерв’ю для журналіста Слави Дьоміна розповів про подорожі за кордон, а також власну нерухомість за межами України. У розмові з ведучим співак висловився про причини, які спонукали його з дружиною придбати власне майно в іншій країні.

Бронюк про нерухомість за кордоном

Так, за словами Віктора Бронюка, вперше про купівлю будинку за кордоном він і його дружина замислились після того, як дізнались про особливості організму свого сина. У розмові зі Славою Дьоміним знаменитість пригадав, що в один момент вони з’ясували, що в їхньої дитини є певні проблеми з диханням, а тому лікарі запропонували їм змінити клімат.

Віктор Бронюк у новому інтерв'ю розповів про свою нерухомість за кордоном
Віктор Бронюк у новому інтерв’ю розповів про свою нерухомість за кордоном

У випадках проблемного дихання найкращим кліматом для пацієнтів вважається морський. Саме тому, розповів в інтерв’ю фронтмен гурту “ТІК”, він і його дружина придбали будинок біля моря у Болгарії. Знаменитість пригадує, що раніше вони часто там бували, але зараз нерухомість не приймає родину у повному складі.

До слова, за кордоном не живуть навіть батьки Віктора Бронюка. У розмові з журналістами знаменитість зізнався, що його батько має інвалідність, а тому дорога до Болгарії для нього не просто важка, а буквально неможлива. Мама артиста доглядає свого чоловіка, тому вдвох вони залишаються в Україні.

Віктор Бронюк з популярного гурту ТІК розповів, яку нерухомість має за кордоном
Віктор Бронюк з популярного гурту ТІК розповів, яку нерухомість має за кордоном

Нагадаємо, що відомий український з 2008 року перебуває у шлюбі зі своєю обраницею Тетяною. Разом зіркова пара виховує двох дітей – доньку Єву та сина Данила.

Схожі статті

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.

Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.