Оля Полякова висловилась у сторону Світлани Лободи: що розповіла зірка на інтерв’ю у Дмитра Гордона

Ольга Полякова висловила свою думку щодо Лободи. На інтерв'ю у Дмитра Гордона, зірка розказала що думає про повернення Світлани в Україну та обурюється "мовчанням" співачки у складний для нас час.

Недавно в інтерв’ю у Дмитра Гордона, Ольга Полякова висловилася у сторону Світлани Лободи, і її слова не залишились непочутими.

У нещодавньому інтерв’ю з Гордоном, Ольга Полякова, прогулюючись Києвом, отримала запитання від ведучого щодо свого ставлення до Світлани Лободи. Оля вагалась, чи варто відповідати на питання, але вирішила відповісти.

Скриншот публікації зі сторінки Дмитра Гордона
Скриншот публікації зі сторінки Дмитра Гордона

Перша заява Полякової стосується слів та вчинків співачки. Ольга вказує на фрази Світлани, такі як “какая разніца”, що раніше висловлювала Лобода щодо подій в Україні.

Наступна заява, на яку звертає увагу Ольга Полякова – це відсутність ефірів Світлани Лободи на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Полякова підкреслює, що важливо було б підтримати військових та звернути увагу на події в країні, але цього не сталося.

“Світланка дуже багато наробила помилок. Перше, це все що вона казала до цього. Всі ці “какая разніца” і інше. По-друге, це коли вона вирішила говорити про війну. Вона ж вижидала”, сказала Оля.

Ольга також коментує благодійну діяльність Світлани Лободи, вказуючи на те, що це хороша справа, але вона не виправдовує її попередніх висловлювань та дій.

“Вона там щось допомагає, але знаєш, коли вона говорить, що хтось її там заказав чи хтось їй зробив зло, то вона сама для себе робить дурниці”, додала Оля.

Інтерв'ю Гордона з Поляковою
Інтерв’ю Гордона з Поляковою

Звісно, реакція підписників на інтерв’ю у Гордона була різною. Багато шанувальників Світлани Лободи виражали обурення в коментарях під публікацією в Instagram. Аргументували вони це тим, що після “гучного весілля” Ольги Полякової, репутація співачки понизилася, і вона, можливо, не є найкращим коментатором вчинків інших зірок.

Слід зауважити, що “неприязнь” між зірками не вперше, тому слова Олі були очевидними. Однак важливо розуміти, що кожна людина має право на власну думку і вираження власних поглядів.

Україна переживає складний історичний період, та важливо, щоб публічні люди висловлювали підтримку і розуміння ситуації за яку ми боремось.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.