Нікіта Добринін перегорнув сторінку життя з Дашею Квітковою та навіть розвінчався: “Я знову закоханий”

Ще зовсім недавно фани ловили кожен момент щасливого подружнього життя Нікіти Добриніна з Дашею Квітковою. Та тепер пара розлучилася, й кожен взявся будувати нові стосунки.

У “Неймовірній правді про зірок” Нікіта Добринін, що повернув собі колишній статус “Холостяка”, поділився подробицями свого нинішнього життя. Після розлучення воно в нього б’є ключем.

Нікіта Добринін із першою дружиною

Чоловік працює на телебаченні, веде власний блог, ще й встигає регулярно відвідувати спортзал. Нікіта зізнався, що найбільше заробляє в Інстаграмі та Ютубі. Щоб комфортно себе почувати, Добриніну потрібно не менше 3 тисяч доларів. Іноді його заробітки за місяць сягають 10 тисяч.

Своє співжиття з Дашею Нікіта називає “штормом”. На жаль, пережити його подружжю не вдалося. Переживання з приводу розлучення підсилилися, оскільки подібного він зазнав уже вдруге в житті.

Нікіта Добринін із другою дружиною

З першою дружиною Добринін прожив 4 роки. З ведучою Євгенією Головіною чоловік розійшовся, бо вважає, що був ще “молодим та зеленим”. У другому до непорозумінь з дружиною додалися ще й переживання через війну.

Стрес був настільки сильним, що знаменитості довелося звертатися за допомогою до психологів. Порятунок знайшов у заняттях йогою та читанні книжок.

Нікіта Добринін із Чарою Хорив

З Квітковою Добринін оформив розлучення у червні 2023 року. Додатково пара ще й розвінчалася. Сходили до священника й попросили припинити шлюб, отримавши на руки офіційний церковний документ, що більше не перебувають чоловіком та дружиною.

Нині Нікіта перебуває не в статусі холостяка, оскільки є закоханим. Ходять чутки, що чоловік закрутив роман із моделлю Чарою Хорив. Вони навіть разом завітали на “Музвар”, ніжно тримаючись за руки. Але прямої відповіді на питання ведучої, чи зайняте серце чоловіка саме цією дівчиною, Добринін не надав, залишивши інтригу.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.